Elite World İstanbul Iphone'da

Elite World İstanbul Iphone'da

Elite World İstanbul Otel rezervasyonlarınızı cep telefonunuzdan yapabilirsiniz.

Elite World İstanbul Iphone'da
16px
24px
14.09.2010 18:03
ABONE OLgoogle

Şehrin merkezi Taksim’de iş, turizm, eğlence amaçlı konaklama ve toplantılar için benzersiz kalite anlayışıyla hizmet veren Elite World İstanbul Otel, misafir memnuniyetine verdiği değerle hizmette sınır tanımıyor.
 
Iphone kullanıcıları, yükleyecekleri StayHip uygulaması ile Elite World İstanbul Otel hakkında istedikleri bilgiye ulaşabilir ve rezervasyon yaptırabilirler. Dünyada 170'den fazla şehirde otel seçmek için kullanılan StayHip uygulaması ile Elite World İstanbul Otel size cebiniz kadar yakın…
 
Konfor, şıklık, güvenlik ve modern teknolojik alt yapıyı bir arada bulunduran Elite World İstanbul, merkezi konumu gereği alışveriş merkezleri, toplantı, kongre, kültür ve eğlence merkezlerine rahat ulaşım imkânı sağlıyor. Odalarda ihtiyaç duyabileceğiniz her şey var, son teknoloji ile donatılmış toplantı salonlarında verimli toplantılar gerçekleştirebilir, restoranlarında Türk ve Dünya mutfaklarının en seçkin lezzetlerini geniş menü alternatifleriyle bulabilirsiniz.
 
Tüm bu olanaklarına son teknoloji hizmetleri de ekleyen Elite World İstanbul Otel, misafirlerini ayrıcalıklı bir dünyaya davet ediyor.

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde