EasyJet, ucuz uçuşa başlıyor

EasyJet, ucuz uçuşa başlıyor

Ucuz bilet ile yolcu taşıyan Easyjet şirketinin yarın Londra-İstanbul seferlerine başlıyor. İstanbul- Londra Gidiş- dönüş bileti 61 sterlin (176 YTL).

EasyJet, ucuz uçuşa başlıyor
16px
24px
31.07.2006 00:00Güncelleme: 25.10.2023 14:51
ABONE OLgoogle

The Observer gazetesi de EasyJet uçuşları sayesinde İstanbul'un en gözde hafta sonu tatil yerlerinden biri haline geleceği bildirildi. Easyjet şirketi, salı günü Londra-İstanbul seferine başlıyor.

İlk aşmada salı, perşembe ve cumartesi olmak üzere, haftada üç gün Londra- İstanbul seferini gerçekleştirecek olan şirket, eylülden itibaren her gün İstanbul'a uçacak. Londra'daki Luton Havaalanı'ndan kalkacak uçaklar ile İstanbul'a sehayat edenler, gidiş dönüş biletine 61 sterlin (176 YTL) ödeyecek.

Pazar günleri ingiltere'de yayınlanan The Observer Gazetesi, Easyjet'in İstanbul seferlerini başlatmasının şirketin, AB'nin dışındaki ülkelere yayılma çabasının bir parçası olduğuna dikkat çekerken, bu uçuşlar sayesinde İstanbul'un yeni "büyük hafta sonu tatil yeri" olacağı yorumunu yaptı. Gazeteye konuşan Easyjet Halkla İlişkiler Müdürü Samantha Day ise, "İstanbul iki kıtayı kucaklayan tek kent, bu nedenle hafta sonu tatil için çok çekici; aynı zamanda tatilciler ve yazlık sahipleri için çok popüler olan sahillere ulaşmak için bir kapı da olacak" dedi. İstanbul'un turistler için sunduğu olanaklara dikkat çeken gazete, kentin Batılı kentlere rakip olabilecek otel, gece klübü, bar ve şık dükkanları barındığına dikkat çekti.

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde