'Dibe vurduk efendim'

'Dibe vurduk efendim'

Başbakan, dün Ankara'da Nihat Özdemir'e takımın durumunu sordu ve “Küresel kriz gibi efendim. Dibe vurduk, yukarı çıkacağız” yanıtını aldı. Erdoğan “Bana öyle gelmiyor” dedi

'Dibe vurduk efendim'
16px
24px
14.10.2008 08:25
ABONE OLgoogle

SIKI bir F.Bahçe taraftarı olan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, dün Ankara Sheraton Oteli'nde 11. Dış Ticaret Haftası kapsamında dağıtılan İhracat Başarı Ödülleri törenine katıldı..

Törende gündemin maddelerinden biri de futboldu.. F.Bahçe Başkan Vekili Nihat Özdemir'le kısa süre futbol sohbeti yapan Başbakan Erdoğan, “Nihat Bey, ne oluyor bu F.Bahçe'nin hali?” sorusunu yöneltti..

BAŞBAKAN'IN UMUDU YOK

ÖZDEMİR, Başbakan'ın bu sorusuna “Dünyadaki küresel kriz gibi efendim.. Dibe vurduk, şimdi en kısa zamanda toparlanma dönemine geçip, yukarı doğru çıkacağız” karşılığını verdi.. Tayyip Erdoğan'ın, Özdemir'in bu 'iyimser' yaklaşımına verdiği yanıt ise adeta bu sezon için F.Bahçe'den umudu kestiğini gösterir nitelikteydi: “Nihat bey, bana hiç öyle gelmiyor.. İnşallah dediğiniz gibi olur.”

Lütfü Özel/Vatan

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde