Çiğdem Sabancı yeni yaşını arkadaşlarıyla İtalya'da kutladı.

Çiğdem Sabancı yeni yaşını arkadaşlarıyla İtalya'da kutladı.

İş insanı Erol Sabancı’nın kızı Çiğdem Sabancı 54 yaşına arkadaşlarıyla İtalya’da girdi.

Çiğdem Sabancı yeni yaşını arkadaşlarıyla İtalya'da kutladı.
16px
24px
17.04.2024 18:00Güncelleme: 17.04.2024 18:54
ABONE OLgoogle

Sabancı Holding'in Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Akbank Yönetim Kurulu Şeref Başkanı Erol Sabancı’nın küçük kızı Çiğdem Sabancı yeni yaşını arkadaşlarıyla İtalya’da kutladı. Geçen yıl 27 yıllık eşi Faruk Bilen’e boşanma davası açan Sabancı’nın neşeli halleri dikkat çekti.

"HAYATI YAŞAYACAĞIM"

Çiğdem Sabancı, üniversite eğitiminde tanıştığı Faruk Bilen'le 27 yıl önce evlilik kararı almıştı. Cemiyet hayatının önde gelen çiftleri arasında yer alan Bilen ve Sabancı geçen sene herkesi şaşırtan bir karar aldı.

Çiğdem Sabancı Bilen, "Dolce Vita hayatı yaşayacağım" deyip 26 yıllık eşi Faruk Bilen'e boşanma davası açtı. Bilen, boşanma şokunu yaşarken, 26 yıl çalıştığı Sabancı Holding'de üst düzey yöneticilik görevinden, “Artık şirketimizde size uygun bir rol bulunmamaktadır” denilerek işten çıkarılmıştı.

Bu gelişmelerden sonra Çiğdem Sabancı Bilen, sosyal medya hesabından 'Bilen' soy ismini kaldırdı ve eşinin telefonunu engelledi.

DOĞUM GÜNÜ İÇİN İTALYA’YA UÇTULAR

Dolce Vita hayatı yaşamak istediğini dile getirdiği iddia edilen Çiğdem Sabancı geçtiğimiz günlerde, yakın kız arkadaşları Gaye Donay, Tilda Nayman ve Sevda Akgün ile doğum günü kutlamak için İtalya’ya gitti.

San Domenico Palace, Taormina, A Four Seasons Hotel’de konaklayan Sabancı ve arkadaşları günlerce kutlama yaparak doyasıya eğlendi.

patronlardunyasi.com

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde