Cem-Bettina çifti boşanıyor

Cem-Bettina çifti boşanıyor

Vakko Holding Yürütme Kurulu Başkanı Cem Hakko, 24 yıllık eşi ve üç çocuğunun annesi Bettina Hakko'dan boşanıyor. Ayrılık nedeni, Hakko'nun yaklaşık bir yıldır, Musevi Cemaati'nin en güzel kızlarından biriyle birlikte yaşaması.

Cem-Bettina çifti boşanıyor
16px
24px
02.08.2006 00:00
ABONE OLgoogle

Cem Hakko ile kendisine ait Power FM'de bir süre Dış İlişkiler Sorumlusu olarak görev yapan Gülcan'ın ilişkisi, sekiz ay kadar önce basına yansımıştı. Bunun üzerine Bettina Hakko evi terk ederek İsviçre'ye, ailesinin yanına gitmişti. Ardından Hakko'nun ilişkisini noktalayıp eşinin gönlünü aldığı iddia edildi, ancak Ronit Gülcan ile beraberliğinin sürdüğü çok geçmeden ortaya çıktı.

Örnek çift olarak gösterilen, 22 yaşında Pia ve 20 yaşında Katia adlı iki kızı, 10 yaşında da Can adında bir oğulları olan Cem Hakko ile Bettina Hakko, sonunda ayrılık kararı aldı. Ayrılık haberini doğrulayan Cem Hakko, yaptığı açıklamada "Boşanmak üzere mahkemeye başvurdum" dedi.

Boşanma pazarlığı
Cem Hakko ile Betina Hanım arasında boşanma pazarlığı yaşandığı da öğrenildi. İddiaya göre, Bettina Hanım, ilk önce eşinin Vakko'daki hisselerinin yarısını ve işin başında olduğu Vakko Wedding adlı parti ve organizasyon şirketinin de tamamını istedi. Ancak Cem Hakko, bu teklife sıcak bakmadı. Betina Hakko daha sonra sadece Vakko Wedding'i istedi. Cem Hakko bu teklifi de kabul etmeyince, eşine boşanma nafakası olarak Vakko Wedding'in yarı hisselerinin bugünkü değerini nakit olarak ödemeyi önerdi. Son gelen bilgilere göre Betina Hakko, teklifi değerlendirme aşamasında.

Göcek'te tatildeler
Cem Hakko, sevgilisi Ronit Gülcan ile şu sıralar Göcek'te tatil yapıyor. İkili, geçtiğimiz hafta sonu, Hakko'nun muhteşem yatıyla Göcek koylarını turlarken gazetecilere yakalandı. Bir anda neye uğradığını şaşıran Hakko ile sevgilisi, hemen kaptana talimat vererek koydan uzaklaştılar.

Son model BMW Z4 aldı
Cem Hakko'nun, son model bir BMW Z4 otomobil aldığı, uğruna 23 yıllık evliliğini tehlikeye attığı ve kalması için Akatlar Park Maya'da daire kiraladığı Ronit Gülcan, Musevi Cemaati'nin en güzel kızı olarak tanınıyor. 29 yaşındaki Gülcan, önceki yıl ailesinin onaylamadığı bir erkekle nikah masasına oturmuş. Nikâha aileden kimse gelmemiş. Ancak evliliği 6 ay sürmüş ve sonunda boşanmış.

Bettina Hanım, Cem Hakko için dinini bile değiştirip Hıristiyanlık'tan Musevilik'e geçmişti.

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde