Bodrum'da sınıf farkı daha az diyen Şevval Sam'a tepki

Bodrum'da sınıf farkı daha az diyen Şevval Sam'a tepki

Şevval Sam’ın, “Bodrum’un en fazla sevdiğim yanı sınıf farkının olmaması’ sözleri olay oldu. Şevval Sam’ın sözlerine gelen tepkiler, yıllar önce Aysun Kayacı’nın söylediği, ‘Benim oyum ile çobanın oyu bir mi ? “ sözlerine gelen tepkileri bile geride bıraktı. Sosyal medyadan Şevval Sam’a tepki yağdı.

Bodrum'da sınıf farkı daha az diyen Şevval Sam'a tepki
16px
24px
23.06.2024 18:42Güncelleme: 23.06.2024 18:51
ABONE OLgoogle

Şevval Sam, Bodrum'u çok sevdiğini ve Bodrum'da sınıf farkının az olduğunu söyledi. Sam'ın sınıf farkı açıklamasına sosyal medyadan tepki yağdı.

Bodrum'da tatil yapan şarkıcı ve oyuncu Şevval Sam, SBodrum'u çok sevdiğini ve bölgedeki sınıf farkının azlığına dikkat çekti. Sam, şu sözleri dile getirdi.

Şevval Sam'ın Show TV'ye verdiğini söyleşide şunları söyledi:

"Bodrum'un en sevdiğim tarafı sınıf farkının çok daha az olması. İster zengin ol ister orta halli ister fakir, herkesin burada eğer başını soktuğu bir evi varsa mutlaka bahçesi var, iki katlı. Büyük apartmanlar, gökdelenler olmadığı için herkes eşit koşullarda, 3 aşağı 5 yukarı yakın koşullarda yaşıyor. Bunu çok seviyorum."

Sam'ın bu sözleri sosyal medyada farklı tepkilere neden oldu.

patronlardunyasi.com

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde