Bakan Günay yine ölümden döndü

Bakan Günay yine ölümden döndü

Yalova'da helikopterden son anda kurtulan Bakan Günay, Tekirdağ'da da kaza atlattı

Bakan Günay yine ölümden döndü
16px
24px
30.04.2008 12:20
ABONE OLgoogle

Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğurul Günay, bir takım açılışlara katılmak üzere Tekirdağ'a geldi. Bakan Günay, Çerkezköy'de korumaların aracının kendisine çarpmasından son anda kurtuldu.

Çekerkezköy'e Mevlana İlköğretim Okulu'nu açmak için gelen Bakan Günay, okulun açılışına katıldıktan sonra belediyeyi ziyaret etti. Bakan Ertuğrul Günay belediyeyi ziyareti sırasında vatandaşlarla bir süre sohbet etti. Sohbetten sonra makam aracına doğru yönelen Bakan Günay, makam aracının önünde duran korumalarına ait aracın birden kendiliğinden hareket etmesi ile zor anlar yaşadı. Geri vitese takılı kaldığı belirtilen araç, şoförünün son anda olayı fark etmesiyle Bakan Günay'a çarpmaya 1 metre kala durabildi.

Bakan Günay bir gazetecinin "Kazayı kılpayı atlattınız" demesi üzerine "Kaza falan yok. Gördüğünüz gibi bizim dönemimizde araçlar bile şoförsüz gidiyor." esprisini yaptı.

 Günay'ı helikopterin pervanesinden son anda korumalar kurtarmıştı

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde