Babalar Günü'nde brunch keyfi

Babalar Günü'nde brunch keyfi

Şehir merkezinde açılan ilk ‘Ramada’ olma özelliğini taşıyan RAMADA PLAZA ISTANBUL, her adımı güvenli kılan babaların en özel gününde Babalar Günü Brunch’ı ile babanızı ve sizleri ağırlayacak.

Babalar Günü'nde brunch keyfi
16px
24px
06.06.2006 23:14
ABONE OLgoogle

Babalar Günü… Bu özel güne anlam katmak isteyen RAMADA PLAZA ISTANBUL, 18 Haziran Pazar günü 11.30 – 15.30 saatleri arasında, Pancaldi Restaurant’da sunulacak ve Babalar  Günü için çeşitli sürprizlerin olacağı ‘Babalar Günü Brunch’ı ile sizleri ağırlayacak. Bu özel keyfin maliyeti ise  kişi başı 49 YTL + KDV. 0-6 yaş arası çocuklar ücretsiz, 7-12 yaş arası çocuklar ise %50 indirimlidir.

Ayrıca, RAMADA PLAZA ISTANBUL, Pancaldi Restaurant’da sunulacak ‘Babalar Günü Brunch’ ına 4 kişi katılan misafirlerine özel olarak, brunch babalarına RAMADA PLAZA ISTANBUL’un ikramı olacaktır.

Misafirimiz olun, Ramada Plaza İstanbul farkıyla her adımı güvenli kılan babanızın kıymetini bir kez de şehrin kalbinde hissedin…

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde