Ankara’daki Özel Ortadoğu Fizik Tedavi Hastanesi, Medical Park İncek oldu

Ankara’daki Özel Ortadoğu Fizik Tedavi Hastanesi, Medical Park İncek oldu

Ankara’da faaliyet gösteren Özel Ortadoğu Fizik Tedavi Hastanesi'nin ruhsatı MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.’nin (MLP Care) bünyesine geçerken hastanenin adı da Özel Medical Park İncek Hastanesi olarak değiştirildi.

Ankara’daki Özel Ortadoğu Fizik Tedavi  Hastanesi, Medical Park İncek oldu
16px
24px
16.04.2024 21:31Güncelleme: 16.04.2024 21:43
ABONE OLgoogle

MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.’den KAP’a yapılan açıklamada konuyla ilgili şu açıklama yapıldı:

“MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş. yönetim kurulu;
•  29.03.2024 tarihinde metropollerde orta ve büyük ölçekli hastanelerle büyüme stratejisi doğrultusunda, Ankara ilinde faaliyet gösteren Özel Ortadoğu Fizik Tedavi Hastanesi'nin ruhsatının şirketimiz bünyesine alınmasına, 
•  01.04.2024 tarihinde Özel Ortadoğu Fizik Tedavi Hastanesi'nin isminin, Özel Medical Park İncek Hastanesi olarak değiştirilmesine ilişkin karar vermiştir.
Ruhsat devir işlemleri 16 Nisan 2024 tarihi itibariyle tamamlanmış olan Özel Medical Park İncek Hastanesi 182 yatak kapasitesine sahiptir.”

ÜÇ ÜLKEDE TOPLAM 29 HASTANE İLE HİZMET VERİYOR

Temelleri 1993 yılında atılan MLP Care,  Medical Park ile başladığı yolculuğa, Liv Hospital markası ve VM Medical Park konseptiyle devam ediyor. Bugün Türkiye, Bakü ve Budapeşte’de olmak üzere kadar 29 hastanesiyle hizmet veriyor.

patronlardunyasi.com

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde