Almanya’nın 100 ’beyni’ arasında iki Türk

Almanya’nın 100 ’beyni’ arasında iki Türk

Almanya Cumhurbaşkanı Horst Köhler himayesinde başlatılan "Fikir Ülkesi Almanya" isimli girişim çerçevesinde belirlenen geleceğin 100 beyni arasında iki Türk de yer aldı.

Almanya’nın 100 ’beyni’ arasında iki Türk
16px
24px
29.05.2006 10:43
ABONE OLgoogle
Almanya Cumhurbaşkanı Horst Köhler himayesinde başlatılan "Fikir Ülkesi Almanya" isimli girişim çerçevesinde belirlenen geleceğin 100 beyni arasında iki Türk de yer aldı: Turizmci Nina Öger ve şef aşçı Ali Güngörmüş.

Oldukça seçkin isimlerden oluşturulan jüri, aralarında bilim adamları, düşünürler, yazarlar, iş adamları, müzisyenler, sanatçılar ve sporcuların bulunduğu yaşı 40’ın altında olan, son zamanlarda büyük başarılar göstermiş ve gelecek vaat eden 100 kişiyi seçti. Dünya Futbol Kupası’na gelecek olan ziyaretçilere Almanya’nın tanıtımı amacını taşıyan listeye turimzci Nina Öger ile aşçı Ali Güngörmüş de girdi. Ünlü fizikçi Prof. Joachim Spatz, müzisyen Julia Fischer, manken Julia Stegner, rektör Stephan Jansen, senatör Jörg Daeger ve işadamı Lars Hinrichs gibi isimlerin Berlin’de açılacak bir sergiyle tanıtılacağı duyuruldu.
E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde