Ali Saydam'ın büyük hatası

Ali Saydam'ın büyük hatası

Bersay ve Saydam PR'ın patronu, Akşam gazetesindeki köşesinde büyük bir hata yaptı.

Ali Saydam'ın büyük hatası
16px
24px
26.03.2008 22:34
ABONE OLgoogle

23 Mart 2008 tarihli köşesinin bir bölümünü Ekonomist dergisinin ödül törenine ayıran Saydam, ödül sahipleri listesinde geçen yıl ödül alan şirket ve kişilerin ismini yayınladı. Köşesinde “eşimle birlikte Cuma akşamı Ekonomist dergisinin düzenlediği “Yılın İş İnsanları” ödül törenine gittik” diye yazan Saydam, Ekonomist anketinde ödül sahiplerini şöyle sıraladı: Yılın İş İnsanı: Fiba Holding Başkanı Hüsnü Özyeğin; Yılın Profesyoneli: Coca-Cola İcra Başkanı Muhtar Kent; Yılın Sivil Toplum Kuruluşu Önderi: TÜSİAD eski Başkanı Ömer Sabancı; Yılın Bürokratı: TMSF Başkanı Ahmet Ertürk; Yılın Kadın Girişimcisi: Les Ottomans'ın sahibi Ahu Aysal; Yılın Erkek Girişimcisi: Acıbadem Sağlık Grubu Başkanı Mehmet Ali Aydınlar.

İŞTE GERÇEK LİSTE

Saydım'ın yayınladı bu liste geçen yıl ödül alanlara ait. Bu yıl ödül alan şirketlerin isimleri ise şöyle: Ülker Grubu Başkanı Murat Ülker, "Yılın İş İnsanı" ödülüne layık görüldü, 1 Temmuz'dan itibaren Coca Cola CEO'su olarak görev yapacak Muhtar Kent ise "Yılın Profesyonel Yöneticisi" olarak seçildi. Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu Başkanı Ahmet Ertürk, "Yılın Bürokratı", Hey Grup Başkanı Aynur Bektaş, Orjin Grup ortakları Zafer Yıldırım ve Zafer Kurşun, "Yılın Girişimcileri" ödülüne layık görüldü. Törende, Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Başkanı Türkan Saylan da "Yılın Sivil Toplum Önderi" ödülünü aldı.

Not: Bilmeyenler için Ali Saydam'ın yazdığı ödül alanlar geçen yla ait. Ali Sydam hazır bulunduğu gecede nasıl böyle bir hata yaptı, anlaşılır gibi değil.

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde