Ahmet Nazif Zorlu'nun torunu evlilik yolunda

Ahmet Nazif Zorlu'nun torunu evlilik yolunda

Ahmet Nazif Zorlu'nun 34 yaşındaki torunu Yusuf Aydın dünya evine giriyor.

Ahmet Nazif Zorlu'nun torunu evlilik yolunda
16px
24px
22.05.2024 09:19Güncelleme: 22.05.2024 09:53
ABONE OLgoogle

Her yıl Türkiye'nin en zenginleri listesine adını yazdıran Ahmet Nazif Zorlu'nun, kızı Şaminur Aydın'dan olan 34 yaşındaki torunu Yusuf Aydın damat oluyor. Bir dönem Tuba Ünsal ile yaşadığı aşkla adından söz ettiren Yusuf Aydın, sonunda evliler kervanına katılmaya karar vermiş.

Sabah'tan Bülent Cankurt'un haberine göre, Yusuf Aydın'ın müstakbel eşi de tanıdık bir isim; Türkiye Jokey Kulübü Başkanı Serdal Adalı'nın eski gelini Merve Güleç. Yusuf Bey, ailesini alıp bir süredir birlikte olduğu Merve Güleç'i istemeye gitmiş. Söz yüzüklerini takan çiftin arayı fazla açmadan evleneceklerini öğrendim.

Serdal Adalı'nın oğlu Celal Adalı ile Temmuz 2017'de Mikonos'ta, görkemli bir düğünle evlenen ve 4 yaşında bir çocuğu olan Merve Güleç, ne zaman boşandı bilmiyorum ama Yusuf Aydın ile ikinci kez nikah masasına oturacak. Merve Hanım'ın bu seferki mutluluğu daim olur inşallah.

 

patronlardunyasi.com

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde