13,5 milyon dolara aldığı evinin tadını çıkarmaya başladı

13,5 milyon dolara aldığı evinin tadını çıkarmaya başladı

Son dönemde Hollywood'un en çok konuşulan isimlerinden biri olan Sydney Sweeney, Florida'da okyanusa kıyısı olan ultra lüks bir malikane satın aldı. Sweeney, son olarak yeni evindeki devasa havuzun tadını çıkarırken görüntülendi.

13,5 milyon dolara aldığı evinin tadını çıkarmaya başladı
16px
24px
12.06.2024 12:35Güncelleme: 12.06.2024 12:49
ABONE OLgoogle

Emmy Ödüllü 'Euphoria' dizisinin 26 yaşındaki yıldızı Sydney Sweeney , Florida'da satın aldığı ultra lüks malikaneyle gündeme geldi

Ünlü isim okyanus kıyısındaki yeni evini 13.5 milyon dolara satın aldı. Malikane için aslında 18 milyon dolar istendiği, bu nedenle Sweeney'nin 4.5 milyon dolar kâra geçtiği de öğrenildi.

SPOR SALONU VE SONSUZLUK HAVUZU VAR

7 bin 720 metrekarelik malikanede altı yatak odası, sekiz banyo, bir şef mutfağı, 520 şişelik bir şarap mahzeni, 330 galonluk bir akvaryum, bir asansör, bir spor salonu, bir oyun odası ve otopark bulunuyor.

Buna ek olarak lüks malikanede ısıtma ve soğutma seçenekleri olan devasa bir sonsuzluk havuzu, bir spa küveti ve özel bir iskele de var.

MALİKANESİNİN TADINI ÇIKARIYOR

Sydney Sweeney, son olarak cumartesi günü okyanus kıyısındaki yeni malikânesinin devasa yüzme havuzunun tadını çıkarırken objektiflere takıldı.

Güzel oyuncu, siyah-beyaz çizgili bikinisiyle fit vücudunu sergilerken; görünümünü açık bıraktığı saçları ve güneş gözlükleriyle tamamladı.

patronlardunyasi.com

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde