111 avroya Avrupa

111 avroya Avrupa

THY, MAYIS AYINDA ÖZEL BİR KAMPANYA BAŞLATARAK 111 AVROYA AVRUPA'YA UÇUYOR.

111 avroya Avrupa
16px
24px
19.04.2006 14:17
ABONE OLgoogle
THY'den yapılan yazılı açıklamaya göre, yaz-kış, düşük-yoğun sezon ayrımı olmaksızın her hafta yenilenecek dış hat uçuş noktalarında yolcular, her dönem ekonomi sınıfında 111 Avro'ya, business sınıfta 333 Avro'ya gidiş-dönüş uçabilecekleri yurtdışı destinasyonları bulabilecek.

THY'nin yolcularına daha fazla seçenek sunmak amacıyla uygulamaya koyduğu promosyonel ücretlerin geçerli olduğu hatların listesi ise her ayın ilk haftasında belli olacak.

Buna göre Mayıs ayında İstanbul'dan 111 Avro'ya gidiş-dönüş ekonomi, 333 Euro'ya gidiş-dönüş business bileti alınabilecek hatlar şöyle: “Cenevre, Lizbon, Dubai, Bahreyn, Abu Dabi, Rostov, Beyrut, Kahire, Basel, Şam, Cezayir, Muskat, Sofya, Sana, Moskova, Atina, Doha, Oslo, Bükreş, Riga, Roma, Londra, Dusseldorf, Kazan, Prag, Budapeşte, Manchester, Lübyana, Münih, Zagreb, Viyana, Tahran, Berlin, Belgrad, Kşinev, Tebriz, Köln, Hamburg, Nurnberg, Amman, Frankfurt, Hanover, Stuttgart, Lyon, Odesa Dinyeper, Zurih, Amsterdam ve Brüksel”

Açıklamada, diğer Türkiye çıkış noktalarından yapılacak seyahatlerde fiyatlara 50 avro ekleneceği de kaydedildi.
E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde