1. Kadıköy Kısa Film Festivali başlıyor

1. Kadıköy Kısa Film Festivali başlıyor

“Kadıköy Kısa" başlığı altında ilki düzenlenecek olan 1. Kadıköy Kısa Film Festivali, 02-03-04 Haziran 2006 günleri içinde Kadikoyweb.com tarafından, Caddebostan Kültür Merkezi (CKM) işbirliği ile gerçekleştirilecektir.

1. Kadıköy Kısa Film Festivali başlıyor
16px
24px
01.06.2006 21:23
ABONE OLgoogle

"Kadıköy Kısa"organizasyonun amacı, ulusal kurumların en iyi seçkileriyle, yabancı ülkelerin en iyi seçkilerini biraraya getirmek ve izleyiciyle buluşturmaktır.

Buluşmada sürprizlere hazırlıklı olun!

“Kadıköy Kısa” festivalin kapanış bölümünde bir buluşmaya ev sahipliği yapıyor. “Nasıl Bir Festival?” başlığı altında, amacı keyifli ve yaratıcı bir anlayış yaratmak olan bir atölye çalışması gerçekleşecek. Bir de sürpriz var! Disney’in yaratıcı çalışma modeli tanıtılarak, bu model üzerinden fikirler ortaya çıkartılacak. Katılımcılar “Nasıl Bir Festival?” gündemi başlığı altında, festivallerde yakaladıklarını görebilecek, bu gündem üzerine katılabilecek her öğeyi klasik beyin fırtınası yöntemlerinden farklı olarak ortaya çıkartarak, dilediklerini söyleyebilecekler. İlk bölüm tümüyle yaratıcı fikirlere ayrılacak.
Bundan sonraki aşamada ise diğer bir çember devreye girecek. Yaratıcı fikirlerin gerçekleştirilebilmesi için  gerekli koşullar üzerinde durulacak; olasılıklar tümüyle şeffaf ve katılımcı bir platformda bilinçli bir şekilde değerlendirilmeye çalışılacak. Festivalin son günündeki kapanış bölümü herkese açık olacak.

Etkinliklerimiz 3 gün boyunca halka açık ve tüm etkinlikler  ücretsiz gerçekleşecektir.
 
Festival ile ilgili tüm haberleri
www.kadikoyweb.com/kisa adresinden takip edebilirsiniz. 

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde