Yıldırım'ın demek istediği başkaymış

Yıldırım'ın demek istediği başkaymış

Aziz Yıldırım'ın "Bu ülke için çarpışan ama hapis yatan insanlar var" sözlerindeki asıl mesaj....

Yıldırım'ın demek istediği başkaymış
16px
24px
01.12.2006 09:56
ABONE OLgoogle

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım önceki günkü sözlerinin yanlış anlaşıldığını söyledi. Şike iddialarına ilişkin basın toplantısında, "Bu ülke için çarpışan ama hapis yatan insanlar var. Onlara bu çok ince mesajımdır" diyen Fenerbahçe başkanı, bu sözlerle kimi hedef aldığı, kime mesaj verdiği tartışılmaya başlanınca dün kulübün internet sitesinden bir açıklama yapmak zorunda kaldı.

 Açıklamada, yanlış anlaşılan Aziz Yıldırım'ın aslında sözleriyle şunu vurgulamaya çalıştığı iddia edildi: "Ülkenin menfaati için yola çıkıp gün gelip hukuk dışına çıkanlar nasıl bunun hesabını verdilerse, futbol adına, futbolun menfaati adına hukuk dışına çıkanlar da niyetleri ne olursa olsun bir gün kanun karşısında hesap vermek zorunda kalırlar."
Bu arada Galatasaray da bir açıklama yayımlayarak, Adnan Polat'ın Telegol programının yapımcısı Serhat Ulueren'le görüştüğü ve devreye girdiği iddialarını yalanladı. Açıklamada "Camiamızın herhangi bir mensubunun, bu tür kirli oyunların içine çekilerek hedef gösterilmesini nefretle kınıyoruz" denildi.

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde