Hamdi Alkan'dan tek celsede boşanan Selen Görgüzel’in mavi tık sorunu!
Hamdi Alkan'dan tek celsede boşanan Selen Görgüzel’in mavi tık sorunu!

7 Mayıs 2022 Cumartesi   11:04

Hamdi Alkan ile boşanmasının perde arkasıyla ilgili pek çok iddia ortaya atılan, öpüşme sahnesinin evliliğini bitirdiği konuşulan Selen Görgüzel; eski eşinin boşanırken kendisine verdiği 2005 model otomobille de gündem olmuştu. 

Kuruçeşme'de görüntülenen Görgüzel, 1 milyon TL'lik yeni aracıyla dikkat çekmişti. Son olarak ise Selen Görgüzel, Hamdi Alkan'dan boşanınca Instagram'da kullandığı eşine ait Alkan soyadını hesabından kaldırmak istedi. Ancak hesabı mavi tik'li olduğu için isim üzerinde değişiklik yapmasına izin verilmedi. Instagram'a e-mail atarak soyadı için çözüm üretmelerini istedi.

Selen Görgüzel, Hamdi Alkan'dan boşanınca Instagram'da kullandığı eşine ait Alkan soyadını hesabından kaldırmak istedi.

Ancak hesabı mavi tik'li olduğu için isim üzerinde değişiklik yapmasına izin verilmedi. Eğer ismini değiştirirse mavi tik özelliğini kaybedeceğini öğrenen oyuncu, Instagram'a e-mail atarak soyadı için çözüm üretmelerini istedi.

AŞK KADINIYIM

#reklam#

Hamdi Alkan'la 8 yıllık evliliği biten Görgüzel "Kendimi aşka kapamadım. Ben aşk kadınıyım. Doğru zamanda karşıma birisi çıkarsa âşık olurum" dedi. İddialı elbisesiyle de dikkat çeken şarkıcı, "Kıyafetim benim için normal ama size iddialı gelebilir. Gülşen bu konuda çok doğru yapıyor. Ama ben birilerine cesur demeden önce de cesurdum. Beni Gülşen'le kıyaslamayın" dedi.

NELER OLMUŞTU?

Uzun süredir evliliklerinin üzerinde kara bulutlar dolaştığı konuşulan yönetmen Hamdi Alkan (55) ile oyuncu ve şarkıcı Selen Görgüzel (43), geçtiğimiz ay Beykoz Aile Mahkemesi'nde görülen dava ile sekiz yıllık evliliklerini anlaşmalı olarak sonlandırdı.

Yaklaşık 10 dakikada biten duruşmanın ardından Görgüzel, gözyaşlarını tutamadı.

Bunu gören Alkan'ın, boşandığı eşinin yanına giderek, bir süre konuşması dikkat çekti.

"UNUTULMAZ ANILAR BİRİKTİRDİK"

Sosyal medya hesabından paylaşım yapan 43 yaşındaki oyuncu ve şarkıcı, "Dokuz yıl beraber ağlayıp, beraber güldük. Aynı havayı soluduk, çok sevdik, sevildik, çok didiştik, çok barıştık, unutulmaz anılar biriktirdik.

Bugün karı-koca ilişkimiz bitse de biliyorum ki ömür boyu dost olarak hayatlarımızda hep var olacağız. Mutluluk daima seninle olsun" mesajını yazdı. Hamdi Alkan da bu postu paylaşarak, duygularının karşılıklı olduğunu gösterdi.

MAL PAYLAŞIMI ÇOK KONUŞULDU

Ayrılık sonrası mal paylaşımı çok konuşuldu. Ünlü çiftin, birbirlerinden herhangi bir nafaka, maddi ve manevi tazminat talebinde bulunmadığı öğrenildi.

Ancak protokol gereği, New York'ta bulunan ev ve günümüzde değeri 90 bin TL olan 2005 model bir otomobilin Görgüzel'de kaldığı ortaya çıktı.

"ALLAH HERKESİN YOLUNU AÇIK ETSİN"

#reklam#

Yaşananların ardından bir AVM'de görüntülenen 55 yaşındaki yönetmen, boşanma haberlerini soran muhabirlere, "Arkadaşlar hayat bu. Yaşanması gerekiyormuş, yaşandı ve bitti.

Allah herkesin yolunu açık etsin. Başka diyecek bir şey yok" ifadelerini kullandı.

Hamdi Alkan, eski eşiyle arasındaki mal paylaşımı hakkında ise "Dünya malı dünyada kalır, boş verin" demekle yetindi.

Ömer Karahan/Sabah

 Sayfa Adresi: http://www.patronlardunyasi.com/haber/Hamdi-Alkan-dan-tek-celsede-bosanan Selen-Gorguzel-in-mavi-tik-sorunu/264134