Demi Moore ve kızlarının kırmızı halı şıklığı

Demi Moore ve kızlarının kırmızı halı şıklığı

16px
24px
13.03.2024 08:28Güncelleme: 13.03.2024 08:40
ABONE OLgoogle

Oscar ödül töreninin ardından kameralar ve yıldızların çoğu ünlü Vanity Fair after-party'sine geçti. Burada birçok ünlü görünümünü değiştirdi ve bir kez daha kırmızı halıda yürüdü.

Şıklıklarıyla göz kamaştıran Demi Moore ve kızları Rumer, Scout ve Tallulah partiden sonra da bu fotoğraflarını Instagram’dan takipçileriyle paylaştılar. Kızlardan Scout sadece hep birlikte oldukları görüntüyü paylaşmayı seçti ve şöyle yazdı:

"Kızlar için harika bir gece". Paylaşımıyla ilgili en dikkat çekici şey ise babası Bruce Willis'in eşi Emma Heming'in de şu yorumu yapmasıydı: "Güzel! Bu, bu zor zamanlarda hepsinin sahip olduğu iyi ilişki ve birlikteliğin bir kanıtıdır.”Bruce Willis'e frontotemporal demans teşhisi konulduğunu ve eşi, beş kızı ve eski eşi Demi Moore'un bu zorlu süreçte ona destek olmak için her gün yanında olduklarını hatırlatmak gerekir. Kız kardeşlerin en küçüğü Tallulah da iki paylaşım yaptı.

Birinde tek başına muhteşem çiçekli straplez elbisesini sergiliyor: "Bu bebeğin ilk Vanity Fair'i! Rüya gibiydi, hayata geçmesini sağlayan herkese teşekkürler!"

Bunun ardından kız kardeşi Scout ile aynı fotoğrafı yükledi ve ekledi:

"Benim meclisim güçlü" Rumer ve Demi Moore da görünüşlerini ve aile fotoğrafını kaçırmak istemediler. Abla, "En sevdiğim kadınlarla dışarıda bir gece" yazmayı tercih etti. Ailenin reisi ise paylaşımına şu sözlerle eşlik etti: "Vanity Fair Oscar partisinde kızlar gecesi"

patronlardunyasi.com

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde