İşte nişanlısı Mina Başaran’ı uçak kazasında kaybeden Murat Gezer’in yeni aşkı!
İşte Murat Gezer’in yeni aşkı!

4 Ocak 2021 Pazartesi   07:32

2,5 yıldır yas tutan Gezer, ünlü koleksiyoner Hakan-Banu Çarmıklı’nın kızları Nazlı Çarmıklı ile beraber. Şimdilik ilişkilerini gözlerden uzak yaşayan Murat Gezer ile Nazlı Çarmıklı’nın çok iyi anlaştığı söyleniyor. Günaydın köşe yazarı Bülent Cankurt, bugünkü yazısında Murat Gezer’i kaleme aldı. İşte o yazı…

Yeni yılın ilk aşk bombasını patlatıyorum! 14 Nisan 2018'deki düğünlerinden 34 gün önce nişanlısı Mina Başaran'ı uçak kazasında kaybeden Murat Gezer, sonunda aşk orucunu bozdu.

Evet, yanlış okumadınız… Dubai'deki bekarlığa veda partisinden dönüşte yaşanan uçak kazasında yaşamını yitiren nişanlısı Mina Başaran'ın 2.5 yıldan fazla yasını tutan Murat Gezer, sonunda acısını kalbine gömmeyi başarmış.

#reklam#

Murat Bey'i yeni bir aşk için cesaretlendiren kişi de sosyeteden bir isim: Ülkemizin hatırı sayılır koleksiyonerleri Hakan-Banu Çarmıklı'nın kızları Nazlı Çarmıklı.

Geçen ay Ali Gürsoy'dan boşanan Melis Çiftçi'nin kardeşi Emin Çiftçi ile 21 Temmuz 2016'daki düğünü son anda iptal olan Nazlı Çarmıklı da yıllardır kalbini yeni bir aşka kapatmıştı.

 

Şimdilik ilişkilerini gözlerden uzak yaşayan Murat Gezer ile Nazlı Çarmıklı'nın çok mutlu olduğunu duydum. Umarım bu iki kırık kalbin aşkları daim olur.

Bülent Cankurt/Günaydın

 Sayfa Adresi: http://www.patronlardunyasi.com/haber/Iste nisanlisi Mina-Basaran-i-ucak-kazasinda-kaybeden Murat-Gezer-in-yeni-aski/245085