İşte Şule Zorlu'yla Serdar Cümbüş'ün boşanmasının arkasındaki gerçekler
İşte Şule Zorlu'yla Serdar Cümbüş'ün boşanma nedeni...

28 Ekim 2020 Çarşamba   21:36

Bülent Cankurt, Günaydın'daki köşesinde "Kara bulutlar bu kez, Zorlu Holding'in patronu Ahmet Nazif Zorlu'nun kızı Şule Zorlu Cümbüş ile babasının tüm muhalefetine rağmen kalbinin sesini dinleyip evlendiği Serdar Cümbüş'e musallat oldu. Evet, yanlış okumadınız…" diye yazdı. Ancak boşanma nedenini yazmadı.

BOŞANMA NEDENİ SERDAR CÜMBÜŞ'ÜN BORÇLARI

Edinilen bilgilere göre tekstil işiyle uğraşan Serdar Cümbüş, piyasa milyonlarca lira borçlandı. Cümbüş'ten paralarını almayanlar kayınpederi Ahmet Nazif Zorlu'nun kapısına dayandı.

Bazı kişiler de Serdar Cümbüş tarafından dolandırıldıklarını söyleyerek, Zorlu'ya gitmesi bardağı taşıran son nokta oldu. Şikayetlerin artması üzerine Ahmet Zorlu, kızına boşanmasını emrettiği söyleniyor.

'Zorlu' başlayan evlilik yıkılıyor

Sabah'tan Bülent Cankurt'un yazısı şöyle: 

#reklam#

"Holdingdeki hisselerini 2009 başında 40 milyon liraya babasına devrederek Zorlu'dan ayrılan Şule Hanım ile Serdar Bey, Ekim 2009'da Washington'daki Türk Konsolosluğu'nda nikah masasına oturmuştu.

Pek çok zorluğa göğüs gererek evlenen; Ekim 2010'da Ali'yi, Şubat 2015'te de Ömer'i kucaklarına alan çift boşanıyor. Aralarına ne girdi bilmiyorum ama evlerini ayıran çiftin, anlaşmalı boşanmak için avukatlarını devreye soktuğunu duydum. Yakın çevreleri, çiftin evliliklerini kurtarmalarının zor olduğunu söylese de, çocuklarının hatırına umarım zoru başarırlar.

KIZIYLA İKİ YIL KÜS KALMIŞTI

Zorlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Nazif Zorlu; kızı Şule Hanım'ın, Serdar Cümbüş ile beraberliğine başından beri karşı çıkmış, onayı olmadan evlendiği için de kızıyla iki yıl konuşmamıştı. İlk torunu dünyaya geldiğinde kızıyla barışan Zorlu'nun, damadına olan küskünlüğü ise ikinci torunu olacağını öğreninceye kadar sürmüştü".Sayfa Adresi: http://www.patronlardunyasi.com/haber/Iste-Sule-Zorlu-yla-Serdar-Cumbus-un-bosanmasinin-arkasindaki-gercekler/242213