Türk modası Beyaz Saray’a girdi
Türk modası Beyaz Saray’a girdi

1 Ekim 2020 Perşembe   15:49

Toprak, “Trump ailesi için böylesi önemli bir günde Sorci and Fofa’nın tercih edilmesi markamız kadar Türk moda endüstrisi için de gurur vericidir” dedi.

Türkiye’nin çocuk ve kadına hitap eden lüks tasarım markası Sorci and Fofa, dünya çapındaki pek çok ünlü ailenin gardrobunun ardından ABD’de Beyaz Saray’a da girdi.

Sorci and Fofa markasının yaratıcılarından Burcu Akdarı Toprak, ABD Başkanı Donald Trump’ın ailesinin de markalarını tercih eden ünlüler kervanına katıldığını söyledi.

Burcu Akdarı Toprak, annesi Hatice Akdarı ile hayata geçirdikleri Sorci and Fofa’nın lüks segmentte dünya çapında büyük başarılara imza attığını bildirdi. ABD Başkanı Trump’ın kızı İvanka Trump’ın internet üzerinden alışveriş yaptığını anlatan Toprak şöyle devam etti:

#reklam#

“İvanka Trump, online olarak yaptığı alışverişle kızı Arabella’ya, Türk çini motiflerinden esinlenerek tasarladığımız mavi beyaz elbiseyi aldı. Beyaz Saray’da düzenlenen Cumhuriyetçilerin Ulusal Kongresi’nde Trump ailesi toplu fotoğraf verdi. Bu aile fotoğrafında Ivanka Trump’ın kızı Arabella bu özel tasarımımızı giydi. Trump ailesi için böylesi önemli bir günde Sorci and Fofa’nın tercih edilmesini markamız kadar Türk moda endüstrisi için de gurur verici bir olay olarak değerlendiriyoruz.”

Formula 1'in eski patronu Bernie Ecclestone'un kızı Tamara Ecclestone’un da kızı Sofia’nın doğum gününde yine Sorci and Fofa’nın özel tasarımlarından birini giydiğini hatırlatan Burcu Akdarı Toprak,

cemiyet hayatının ünlüleri ve influencerlar tarafından çokça tercih edildiklerini sözlerine ekledi.  Sayfa Adresi: http://www.patronlardunyasi.com/haber/Turk-modasi Beyaz-Saray-a-girdi/241056