Akkök Holding’den Milli Dayanışma Kampanyas'na 1,5 Milyon TL bağış
Akkök Holding’den Milli Dayanışma'ya 1,5 Milyon TL bağış

8 Nisan 2020 Çarşamba   18:14

Küresel bir salgına dönüşen Covid-19 tehdidiyle mücadeleye toplumun her kesiminden destek gelirken, Akkök Holding ve bünyesindeki şirketler adına Milli Dayanışma Kampanyası’na 1,5 milyon TL’lik bağış yapıldığı açıklandı.

Akkök Holding’den yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi;

“Akkök Holding olarak Covid-19 salgınının ülkemizde görüldüğü ilk günden bu yana hem çalışanlarımız hem de toplum sağlığı açısından gerekli bütün önlemleri hayata geçirdik. Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgınının neden olduğu ekonomik sorunların da en az hasarla atlatılması için birlik ve beraberlik ruhuyla üzerimize düşen görevi yerine getirmek istiyoruz. Koronavirüsle mücadele için sorumluluğumuzun gereği olarak Akkök Holding ve bünyesinde faaliyet gösteren şirketler adına ‘Milli Dayanışma Kampanyası’na toplam 1,5 milyon TL’lik bağışla destek oluyoruz. Dayanışma ve seferberlik ruhuyla bu zorlu süreci atlatacağımıza tüm kalbimizle inanıyoruz.”

 Sayfa Adresi: http://www.patronlardunyasi.com/haber/Akkok-Holding-den-Milli-Dayanisma-Kampanyas-na-1-5-Milyon-TL-bagis/234098