TELKODER Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Ata Arıak hayatını kaybetti
TELKODER Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Ata Arıak hayatını kaybetti

7 Nisan 2020 Salı   18:24

Yusuf Ata Arıak yaklaşık 5 yıldır kanser tedavisi görüyordu. Bugün saat 11’de tedavi gördüğü hastanede hayatını yitirdi.

Arıak yarın (7 nisan 2020) günü Ankara Karşıyaka Mezarlığı, Eski Camii (Mermerciler Camii)’nde saat 11’de kılınacak olan cenaze namazının ardından Karşıya Mezarlığı’nda defnedilecek.

TELKODER'DEN BAŞSAĞLIĞI MESAJI

Açıklama şöyle:

"Serbest Telekomünikasyon İşletmecileri Derneği (TELKODER) Yönetim Kurulu olarak, Değerli Kurucumuz ve Başkanımız Sayın Yusuf Ata ARIAK’ı kaybetmenin derin üzüntüsünü yaşıyoruz.

#reklam#

Orta Doğu Teknik Üniversitesi Elektrik Yüksek Mühendisliği’nden mezun olmasının ardından 1971’de iş hayatına dahil olan değerli başkanımız ve büyüğümüz Yusuf Ata ARIAK, o yıllardan bugüne kadar çalıştığı kurumlarda ve yer aldığı tüm platformlarda örnek bir insan ve profesyonel olarak; analitik, girişimci, çalışkan, dürüst ve sevgi dolu yanıyla önemli izler bırakmıştır.

Kurucusu olduğu ve kurulmasından bugüne de tam 18 yıldır başkanlık görevini büyük bir özveri ve emekle sürdürdüğü TELKODER çatısı altında Türkiye’nin geleceği ve telekomünikasyon sektörünün serbestleşmesi adına çok önemli çalışmalara ve başarılara liderlik etmiştir.Sayfa Adresi: http://www.patronlardunyasi.com/haber/TELKODER-Yonetim-Kurulu-Baskani-Yusuf-Ata-Ariak-hayatini-kaybetti/234041