Yapı Kredi, üst yönetim kadrosunda yapılan yeni atamaları duyurdu

Yapı Kredi, üst yönetim kadrosunda yapılan yeni atamaları duyurdu

Yapı Kredi, üst yönetim kadrosunda yapılan yeni atamaları duyurdu: Kurumsal Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Kaan Şakul emekliye ayrılacak, yerine Krediler Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapan Mehmet Erkan Akbulut getirilecek. E. Kürşad Keteci, resmi onayları takiben Strateji Genel Müdür Yardımcısı olarak atanacak.

Yapı Kredi, üst yönetim kadrosunda yapılan yeni atamaları duyurdu
16px
24px
17.05.2024 19:52Güncelleme: 17.05.2024 19:57
ABONE OLgoogle

Bankadan yapılan açıklamaya göre, Kurumsal Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Kaan Şakul, 1 Temmuz itibarıyla emekli olarak ayrılacak. Yerine, 2 Temmuz itibarıyla Krediler Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapan Mehmet Erkan Akbulut getirilecek.

E. KÜRŞAD KETECİ STRATEJİ GENEL MÜDÜR YARDIMCISI OLACAK

Bankanın üst yönetim kadrosunda Stratejik Planlama ve Yatırımcı İlişkileri Grup Direktörü olarak görev yapan E. Kürşad Keteci, resmi onayları takiben Strateji Genel Müdür Yardımcısı olarak atanacak.

YAPI KREDİ CEO'SU GÖKHAN ERÜN: BANKAMIZ VE YÖNETİCİLERİMİZ İÇİN HAYIRLI OLMASINI DİLİYORUM

Açıklamada görüşlerine yer verilen Yapı Kredi Üst Yöneticisi (CEO) Gökhan Erün, Şakul'a ortaya koyduğu özverili ve başarılı çalışmalar için teşekkür ederek "Yeni görevlerine atanan Mehmet Erkan Akbulut ve E. Kürşad Keteci’nin ise Yapı Kredi'nin vizyonunu daha ileriye taşıyacağına ve gelecekteki başarılarımıza önemli katkılar sağlayacağına inanıyor, bu değişikliklerin Bankamız ve yöneticilerimiz için hayırlı olmasını diliyorum." ifadesini kullandı.

patronlardunyasi.com

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde