TMSF, Uzan Grubu'na ait 42 şirketi tasfiye etti

TMSF, Uzan Grubu'na ait 42 şirketi tasfiye etti

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonunun (TMSF), Uzan Grubuna ait 42 şirketi tasfiye ettiği bildirildi. İşte tasfiye olanlar...

TMSF, Uzan Grubu'na ait 42 şirketi tasfiye etti
16px
24px
07.03.2007 15:10
ABONE OLgoogle

TMSF'den yapılan açıklamada, 5411 sayılı Bankacılık Kanununun 134'üncü maddesinin 9'uncu fıkrası ve TMSF'nin Kontrolündeki Şirketlerin Tasfiyesine Dair Yönetmelik hükümlerine uygun olarak şirketlerin tasfiye edildiği belirtildi.
      Açıklamada, 1 Mart 2007 tarihinde şirketlerin tasfiyesi ve sicilden terkinin, ticaret sicile tescil ettirildiği kaydedildi.
      Açıklamaya göre tasfiye edilen 42 şirket şunlardan oluşuyor:
      ''ABC Televizyon Servisleri A.Ş, Banko Müzik ve Plak Yapım A.Ş, Basıntaş Anadolu Basın Endüstri ve Ticaret A.Ş, Bis Organizasyon ve Menajerlik Ticaret A.Ş, Bis Sinema ve Sosyal Tesisleri İşl. A.Ş, Boyut Prodüksiyon ve Yayıncılık San. A.Ş, Çağdaş Medya Prodüksiyon A.Ş, Doğan Kardeş Matbaacılık San. A.Ş, Filmtürk Film Prodüksiyon ve Dağıtım Tic. A.Ş, Gösterim Yayıncılık ve Reklamcılık A.Ş, Grup Medya Reklamcılık ve Filmcilik Tic. A.Ş, Güncel İletişim ve Yayıncılık Tic. A.Ş, Hayat Yayınları A.Ş, İnter Televizyon Servisleri A.Ş, İstanbul Melodi Fm/Tv Prodüksiyon ve Yayıncılık San. A.Ş, Maraton Yayıncılık ve Prodüksiyon A.Ş, Mavi Plaza Radyo ve Televizyon Yayıncılığı Tic. A.Ş, Mavi Reklam Filmcilik San. ve Tic. A.Ş, Medya Prodüksiyon Ticaret A.Ş, Pal Prodüksiyon Hizm. A.Ş, Polaris Prodüksiyon Filcilik Tanıtım Tic. A.Ş, Prime Prodüksiyon Hizmetleri A.Ş, Sanart Prodüksiyon Yapım Tic. A.Ş, Star Haber Ajansı A.Ş, Tele Pazarlama ve Tic. A.Ş, Teleon Televizyon Hizm. Filmcilik San. ve Tic. A.Ş, Tel-Pa Televizyon ve Pazarlama ve Tic. A..Ş, Test Reklamcılık San. ve Tic. AŞ, Ulusal Araştırma Hizmetleri A.Ş, Uyum Televizyonculuk Reklamcılık ve Yayıncılık A.Ş, Üniversal Filmcilik ve Reklamcılık San. A.Ş, Yay-Mat Yayıncılık ve Matbaacılık San. A.Ş, Batı Ofset Basım San. ve Tic. AŞ, Birikim Gazetecilik Matbaacılık Yay. San. A.Ş, Lotus Gazetecilik ve Yayıncılık A.Ş, Medya Print Basım Tic. A.Ş, Merkez Dağıtım Tic. A.Ş, Merkez Sistem Filmcilik ve Yay. A.Ş, Neşriyat A.Ş, Panel Reklam ve Pro. Hizm. Tic. A.Ş, Prime Medya Film Reklam A.Ş, Ulusal Medya Haber Ajansı A.Ş.''

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde