TEB’e Avrupa’dan mükemmellik Ödülü

TEB’e Avrupa’dan mükemmellik Ödülü

Türk Ekonomi Bankası EPCA (European Payment Consulting Association) tarafından düzenlenen uluslararası “Ödeme Sistemleri Avrupa Mükemmellik Ödülleri” yarışmasında “Yüksek Takdir” ödülünü kazandı.

TEB’e Avrupa’dan mükemmellik Ödülü
16px
24px
03.04.2006 12:42Güncelleme: 25.10.2023 14:54
ABONE OLgoogle

Dünyanın altıncı, Euro bölgesinin ise en büyük bankası olan BNP Paribas ile geçen yıl ortaklık gerçekleştiren TEB, Avrupa Ödeme Sistemleri Danışmanlar Birliği (EPCA) tarafından düzenlenen “Ödeme Sistemleri Avrupa Mükemmellik Ödülleri” yarışmasında  “En Yenilikçi ve Maliyet Azaltıcı Ödeme İşlemleri Çözümü” kategorisinde “Yüksek Takdir” ödülünü kazandı.

Avrupalı kuruluşların 2005’te gerçekleştirdikleri ödeme sistemleri projeleriyle katıldıkları yarışmada,  “En Yenilikçi ve Maliyet Azaltıcı Ödeme İşlemleri Çözümü” kategorisinde TEB’e ödül kazandıran hizmet, başta THY ve BOSCH Sanayi ve Ticaret A.Ş. olmak üzere, ödeme işlemleri yoğun olan çok sayıda firma tarafından kullanılıyor.

Ödül töreni 4 Nisan’da Amsterdam’da
EPC tarafından düzenlenen yarışmanın ödül töreni 4 Nisan 2006’da Amsterdam’da gerçekleştirilecek. TEB’in ödülünü, Kurumsal Bankacılık ve Nakit Yönetiminden sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ünsal Aysun ve Nakit Yönetimi Bölümü Direktörü Murat Tarım alacak.
Kazanılan ödülle ilgili olarak Ünsal Aysun, “Müşterilerimizin tahsilat ve ödeme süreçlerini kolaylaştırmak, zaman ve maliyet tasarrufu sağlamak üzere geliştirdiğimiz hizmetlerimizi Kurumsal/Ticari Bankacılık faaliyetimizin temel bir farklılık unsuru olarak kavradık. Bu üstünlüğümüzü ve konsantrasyonumuzu artırarak sürdüreceğiz“ dedi.

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde