Şükür! sonunda kararını verdi

Şükür! sonunda kararını verdi

"Dubai'ye gidiyor, AKP'den aday olacak, TRT'de futbol yorumlayacak" denildi. İşte kararı...

Şükür! sonunda kararını verdi
16px
24px
29.10.2008 10:12
ABONE OLgoogle

Galatasaray'dan ayrıldıktan sonra Dubai'ye transferi ve son olarak da TRT'ye spor yorumcusu olarak çıkacağı haberleriyle gündeme gelen Hakan Şükür, Başbakan Erdoğan ile sürpriz bir görüşme yaptı.

Hakan Şükür, Erdoğan ile görüşmesinin detaylarını "Başakşehir'de Hakan Şükür Futbol Okulu adı altında büyük bir spor tesisi kurmak istiyorum. Bununla ilgili projeyi Başbakan Erdoğan ile paylaştım" şeklinde açıkladı.

Hürriyet gazetesinin haberine göre, projelendirme aşamasında olan çalışma hakkında Başbakan'a bilgi verdiğini belirten Şükür, Başakşehir'in Erdoğan'ın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı yaptığı dönemde ilk hayata geçirdiği proje olduğuna da işaret ederek, "Bana da böyle bir proje nasip oldu" diye konuştu.

'SİYASET TEKLİFİ YOK'
Başbakan Erdoğan ile siyaseti konuşmadıklarını belirten Şükür, yerel seçimlerde AKP'den aday olacağı yönündeki iddiaları da yalanladı. Son dönemde yorumculuk adına çok teklif aldığını belirten Hakan Şükür, hayatını olumlu yönde etkileyecek bir teklife sıcak bakacağını kaydetti.

Şükür TRT'de spor yorumcusu olarak çalışacağı yönündeki haberlerle ilgili olarak ise, "TRT ile anlaşma yok. Ama görüşmelerim var" dedi.

DUBAİ TRANSFERİ

Dubai'ye transferi konusunda da bir açıklama yapan Şükür, "Annemin rahatsızlığı nedeniyle ara vermiştim. Transferim olacaksa Ocak ayı itibariyle olabilir. Ocak ayı için görüşmeler devam ediyor. Devre arasından sonra olabilir" şeklinde konuştu. Şükür, jübilesini Başbakan Erdoğan ile yapmak istediğini de belirterek, "Bu benim kendi isteğim. Değerlendirilebilir. Ben seve seve yapmak isterim" dedi.

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde