Serenay Sarıkaya ile ilişkisinden sonra Mert Demir'in sahne fiyatı 4 kat zamlandı

Serenay Sarıkaya ile ilişkisinden sonra Mert Demir'in sahne fiyatı 4 kat zamlandı

Serenay Sarıkaya ilişkisinden sonra Mert Demir, sahne fiyatına 4 katı zam yaptı. 500 bin TL’ye sahne alan Demir, kaşesini 2 milyon TL yaptı. Aynı zamanda Serenay Sarıkaya haftaya Yunan adalarını kapsayan 10 günlük bir tatile çıkıyor. Sarıkaya tatilde Yunanistan'dan satın almak için ev de bakacak.

Serenay Sarıkaya ile ilişkisinden sonra Mert Demir'in sahne fiyatı 4 kat zamlandı
16px
24px
26.05.2024 12:21Güncelleme: 26.05.2024 12:25
ABONE OLgoogle

Gerek kariyeri gerek özel hayatıyla gündemden düşmeyen Serenay Sarıkaya, kısa bir süre önce şarkıcı Mert Demir ile yeni bir aşka yelken açmıştı.

Haklarındaki reklam aşkı iddialarına aldırış etmeyen ünlü çift ilişkilerini gözlerden uzak yaşamaya devam ediyor.

Şimdi de "Ateşe Düştüm", "Antidepresan" ve "Gözlerime Bak" gibi şarkıları ile dillere pelesenk olan Demir hakkında bomba bir iddia ortaya atıldı. Müge Dağıstanlı'nın haberine göre Demir, Sarıkaya'dan sonra kaşesini yükseltti.

ÜNLÜ ŞARKICI 2 MİLYON LİRAYA SAHNE ALIYOR

İddiaya göre; Demir'in bu ilişkiden önce sahne fiyatı 500 bin liraydı.

Sarıkaya sonrası kaşesi önce 800 bin liraya, sonra 1 milyon liraya çıktı. Ünlü şarkıcı şimdi de 2 milyon liraya sahne alıyormuş. Üstelik pazarlık kabul etmiyormuş.

Bu arada Serenay Sarıkaya haftaya Yunan adalarını kapsayan 10 günlük bir tatile çıkıyor.

Kendisine kız arkadaşları eşlik edecek. Mert Demir konserleri nedeniyle kendisine katılamayacak. Sarıkaya tatilde Yunanistan'dan satın almak için ev de bakacak.

patronlardunyasi.com

 

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde