Saran Group’tan Anadolu takımlarına 4 milyon YTL’lik destek...

Saran Group’tan Anadolu takımlarına 4 milyon YTL’lik destek...

Turkcell Süper Ligi'nin başlamasına sayılı günler kala Anadolu takımlarına Saran Group'tan anlamlı bir destek geldi. Saran Group ile Kulüpler Birliği Vakfı arasındaki protokole göre..

Saran Group’tan Anadolu takımlarına 4 milyon YTL’lik destek...
16px
24px
20.07.2006 14:07
ABONE OLgoogle

Saran Group ile Kulüpler Birliği Vakfı 8 Anadolu kulübünü kapsayan 4 milyon YTL'lik kaynak sağlayacak projeyi hayata geçirdi.

Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) Levent Tesisleri Aydın Doğan Eğitim Merkezi'nde yapılan bir basın toplantısıyla duyuralan proje hakkında açıklamalar yapan, Saran Group Temsilcisi Selim Usta, amaçlarının Anadolu takımlarına maddi kaynak sağlamak olduğunu söyledi.

Ankaraspor, Denizlispor, Gaziantepspor, Kayserispor, Kayseri Erciyesspor, Konyaspor, Sakaryaspor ve Sivasspor'un içsaha maçlarında 3 boyutlu halı reklam uygulanacağını belirten Saran Group Temsilcisi Selim Usta, "Anlaşma 3 yıllık. Bu dönemde adı geçen kulüplere 4 milyon YTL gibi ciddi bir rakam desteğimiz olacak. Bu çalışmamız sadece bu takımlarla sınırlı kalmayacak ve tüm Anadolu takımlarını kapsayacak" dedi.

Selim USta, Saran Group'un sadece 3 büyüklerle değil tüm Anadolu takımlarıyla önemli çalışmaları olduğunu, maddi desteklerine devam edeceklerini belirterek, tüm dünyada hizmet ve spora katkısı olan bir şirket olduklarını sözlerine ekledi.

Kulüpler Birliği Vakfı Genel Sekreteri Yunus Egemenoğlu ise, Anadolu takımlarının bu tür reklamlarının olmadığıın Saran Group'un girişimleriyle bunun gerçekleştiğini söyledi.

Egemenoğlu, kulüplerle garanti anlaşma sağlandığını, maçları yayınlansa da yayınlanmasa da bu paranın ödeneceğini söyledi. Saran Group'la 3 ayrı projelerinin daha olduğunu belirten Egemenoğlu, günü gelince onları da açıklayacaklarını ifade etti.

Vakıf Genel Sekreteri Egemenoğlu, Kulüpler Birliği Sportif Yatırımlar ve Pazarlama A.Ş'nin de 14 Anadolu kulübü olarak kurulduğunu belirterek, bu kulüplerin pazarlama faaliyetini tek elden yönlendirmek, güçbirliği yaparak yeni gelir kaynakları sağlamayı amaçladıklarını söyledi.

DENİZLİ PİLOT ŞEHİR SEÇİLDİ, ÇİP UYGULAMASI BAŞLIYOR

Egemenoğlu, birçok projeyi hayata geçirdiklerini belirterek, 'Sahalarda kullanılacak dijital panoların kullanılması için ön çalışmaları bitirdik. Bunlardan biri de Saran Group ile çalışarak yaptığımız 3 boyutlu halı reklam projesi oldu. Dünya futbolundaki gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Bu sezon Denizli'de başlayacak uygulama var. Statlarda, girişlerde büyük kulüpler barkod uygulaması yapıyor. İlk olarak Denizli'de çipli sisteme geçiyoruz. Bunun yanında kulüplere yeni gelirler getirecek projeler üzerinde çalışıyoruz. Bunları önümüzdeki hafta yapılacak Kulüpler Birliği toplantısının ardından açıklayacağız' diye konuştu.

Cihan

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde