Şahin'in Ferrari'yi dağıttığı kazanın kareleri

Şahin'in Ferrari'yi dağıttığı kazanın kareleri

180 bin YTL"lik Ferrari"ye arkadan çarpan Şahin sürücüsünü bitiren kazanın fotoları.....

Şahin'in Ferrari'yi dağıttığı kazanın kareleri
16px
24px
05.12.2006 16:18
ABONE OLgoogle

Bostancı"da Hüseyin Arslan adlı sürücü, cumartesi günü saat 21.00 sıralarında Şahin marka otomobiliyle önünde giden 180 bin YTL"lik Ferrari"yi seyre dalınca olan oldu.    

  

Bu sırada kız arkadaşı ile gezmeye çıkan Mirzat Şimşek"in kullandığı 34 KEN 34 plakalı Ferrari 355 Spider aniden fren yaptı. Şahin"in sürücüsü Hüseyin Arslan, frene basmasına rağmen duramayınca Ferrari"ye çarptı. Kazada, Ferrari"nin arka tamponu kırıldı, kaportası ezildi. Şahin"in ise sadece farı kırıldı. Kazanın, sürücüleri şoke eden bir başka yönü ise son model spor otomobilin de, Şahin"in de kaskosunun bulunmaması oldu.

OTO SANAYİYE GÖTÜRELİM

Şahin"in sürücüsü Hüseyin Arslan, hasarı ödemesinin mümkün olmadığını, Ümraniye Oto Sanayi Sitesi"nde tanıdıkları olduğunu, Ferrari"yi tamir ettirebileceğini teklif etti. Mirzat Şimşek ise teklifi kabul etmeyerek rapor tutturdu. Otomobili yeni aldığını söyleyen Mirzat Şimşek, "Kaskoyu yaptırmaya fırsat kalmadan kaza oldu. 45 bin YTL"lik hasar var" dedi.

Şahin"in sürücüsü Hüseyin Arslan ise "Önümde giden Ferrari"ye bakarken bir an daldım, frene basmama rağmen duramadım. Hasarı karşılayacak gücüm yok" diye konuştu.

ANAHTARI BIRAK GİT

Kazayı görüp yoldan geçenler Hüseyin Arslan"a "Sen artık anahtarı bırakıp gidersin" diye takıldılar. Kaskosu olmayan otomobillerin kaza yapması durumunda, trafik sigortası 11 bin YTL"ye kadar olan zararı karşılıyor.

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde