Polaris, Türkiye'nin ayak profilini çıkarıyor

Polaris, Türkiye'nin ayak profilini çıkarıyor

Ayakkabı firması Polaris'in Türkiye'nin ayak profilini çıkarma çalışması kapsamında Malatya'da yapacağı araştırmada, denek olmayı kabul edenlerin ayaklarını inceleyerek profilini çıkaracağı kaydedildi.

Polaris, Türkiye'nin ayak profilini çıkarıyor
16px
24px
22.07.2006 16:09
ABONE OLgoogle

Polaris'ten yapılan açıklamada, farklı ayak yapıları ve bölgeye göre değişim gösteren kemik yapıları ile Türkiye'nin gerçeklerini bilimsel olarak ortaya koymak amacıyla çalışma başlatıldığı, bu kapsamda araştırmanan Doğu ve İç Anadolu bölgeleri bölümünün Malatya'da 23-24 Temmuz tarihlerinde start alacağı bildirildi.

Açıklamada, firmanın Amerika'dan getirdiği "Scan Mobile ve AMFİT" araştırmalar sonucunda, bölgeden bölgeye değişen fiziksel şartlardan dolayı farklılık gösteren ayak yapısına göre taban ve ayakkabı üretilceği ifade edildi.

Ayak profili çıkarma çalışmalarının Kavaklıbağ Mahallesinde bulunan Polaris Malatya mağazasında 12.00-19.30 saatleri arasında yapılacağı belirtildi.
 

 

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde