Partiye Kara Fatma gibi kadınlar bulun

Partiye Kara Fatma gibi kadınlar bulun

Başbakanlık Resmi Konutu dün ilginç bir randevuya sahne oldu. Emine Erdoğan, AKP'li kadın milletvekillerine bahçede öğle yemeği verdi. 10 kadın vekilin katıldığı yemekte Emine Hanım...

Partiye Kara Fatma gibi kadınlar bulun
16px
24px
03.06.2006 00:00
ABONE OLgoogle

10 kadın vekilin katıldığı yemekte Emine Hanım, milletvekillerine 'Bilgili, akıllı, kariyeri ve donanımıyla her türlü fedakarlıktan kaçınmayacak; Nene Hatun, Kara Fatma ruhuyla hareket edecek kadınları bulup teşkilatlara getirin, partiye üye yapın' dedi.

KİLO SOHBETİ

Yemeğe, Devlet Bakanı Nimet Çubukçu dışındaki tüm AKP'li kadın milletvekilleri katıldı. Sohbet havasında geçen yemekte Erdoğan'la vekiller özel yaşamlarını da konuştu. İstanbul milletvekili İnci Özdemir, 'Kilo verdim, bu hale geldim' deyince Emine Hanım tebessüm etti ve 'Tabii, fazla kilo sağlığa zararlı' dedi.

Emine Hanım, milletvekillerine zengin mönü hazırladı. Zeytinyağlı soğuklar ile et sote, meyve, portakal ve greyfurt suyundan oluşan mönüdeki dondurmalı tatlı, tüm vekillerin beğenisini kazandı. 'Sizi özledim' diyerek söze başlayan Erdoğan, şunları söyledi: 'Hanımların elinin değdiği yer değişiyor. Sayın Başbakanımız da bunu istiyor. Kendisi bu konuda elinden geleni yapıyor. Siz de buna önayak olun.'

Ali Ekber Ertürk/Akşam

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde