'O na da vatan sağolsun'

'O na da vatan sağolsun'

TÜZMEN'İN, KENDİSİ HAKKINDA SORUŞTURMA AÇAN BAŞBAKAN ERDOĞAN'A TEPKİSİ..

'O na da vatan sağolsun'
16px
24px
08.05.2006 14:09
ABONE OLgoogle

Devlet Bakanı Kürşad Tüzmen, bu gün basında kendisi hakkında yer alan "4 firmaya çıkar sağladığı iddiasıyla CIA Raporuyla soruşturma açıldı" şeklindeki haberlerle ilgili, "Biz kendi işimize bakalım, açıklamayı yarın yapacağım" dedi.

Türkiye İşadamları ve Sanayiciler Konfederasyonu (TUSKON) tarafından düzenlenen "Türkiye-Afrika Dış Ticaret Köprüsü" konulu zirveye katılan Dış Ticaretten Sorumlu Devlet Bakanı Kürşad Tüzmen, Başbakanlık Teftiş Kurulu'nun kendisi hakkında, dış ticaret müsteşarı olduğu dönemle ilgili olarak, görevi kötüye kullanmaktan soruşturma başlattığıyla ilgili haber hakkında yaptığı açıklamada, "Bunlarla ilgili açıklamayı yarın yapacağım. Bu tür şeylere hazırlıklı olmak gerekir. Bu tür şeyler olur siyaset bu. O zamanlarda bizden sonrakilere bırakacak destan yazdık. Biz işimizi yapalım. Yarın saat 10.00'da bunlar ilgili açıklamayı yaparız. Siz boş verin bunları. Şimdi Afrika'dan bakanlar gelmiş bu toplantının konusu ile ilgilenelim." dedi.

Tüzmen, 'Bizim arkadaşlarımızla beraber gelecek nesillere bıraktığımız bir destanımız var. Bu tip şeyler son zamanlarda başımıza geliyor. Vatan sağolsun' dedi. Bakan Tüzmen, bir gazetecinin, talimatın Başbakan Recep Tayyip Erdoğan tarafından verildiğine ilişkin sözleri üzerine de, 'Ona da vatan sağolsun' dedi.

İŞTE MİLLİYET'İN TÜZMEN'LE İLGİLİ HABERİ CIA raporuyla soruşturma

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde