NACAR “Mekanik Koleksiyonu” dikkat çekiyor

NACAR “Mekanik Koleksiyonu” dikkat çekiyor

Modern ve klasik dizaynları birleştiren tarzıyla erkeklerin vazgeçilmez markası haline gelen NACAR Saatleri'nin mekanik koleksiyonu, tasarım ve kalitesi ile büyük beğeni topluyor.

NACAR  “Mekanik Koleksiyonu” dikkat çekiyor
16px
24px
07.08.2006 13:19
ABONE OLgoogle

NACAR Saatleri ’ nin mekanik koleksiyonu, tasarım ve kalitesi ile enerjisini hareketli yaşamdan alarak bu sezona damgasını vuracak!...

Modern ve klasik dizaynları birleştiren tarzıyla erkeklerin vazgeçilmez markası haline gelen NACAR Saatleri İsviçre kalitesi ile sağlam ve güvenilirliği temsil ediyor.

1929 yılından bu yana yenilikçi felsefesiyle saat modasının nabzını tutan NACAR, mekanik makinesi ile enerjisini sosyal erkeklerin bileğinden alıyor.

Tamamı İsviçre yapımı olan, Türkiye Distribütörlüğü Konyalı Saat tarafından yürütülen NACAR Saatleri’ nin mekanik koleksiyonunda yer alan modellerde  her kıyafete uygun olarak kullanabileceğiniz kayış seçenekleri arasında siyah ve kahverengi deri alternatifleri bulunmaktadır.  Enerjisini bileğinizin hareketinden alan bu seri, kaliteli işçiliği ile üstün zevk anlayışını her ortamda sergilemekten kaçınmayan, modern ve şık erkeklerin güçlü kişiliklerini ve enerjilerini simgeliyor.

Altın ve gümüş kaplama seçenekleri bulunan NACAR  Saatleri’nin mekanik koleksiyonuna tüm Konyalı Saat ve seçkin saat  mağazalarından ulaşabilirsiniz. Koleksiyonun satış fiyatı 600 YTL – 900 YTL arasında değişiyor.

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde