Mustafa Koç, yeni Koçtaş açılışında

Mustafa Koç, yeni Koçtaş açılışında

Koç Grubu Şirketleri'nden Koçtaş, bir haftada ikinci mağazasını hizmete açtı

Mustafa Koç, yeni Koçtaş açılışında
16px
24px
24.06.2008 18:01
ABONE OLgoogle
Koçtaş'ın Türkiye'de 18'inci, İstanbul'da 4'üncü mağazası Edirnekapı'da faaliyete geçti. Açılışını Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç'un yaptığı Koçtaş Edirnekapı, toplam 6000 metrekarelik satış alanına sahip. Mağazada 100 kişi istihdam ediliyor.

Ev geliştirme perakendeciliği sektöründe faaliyet gösteren Koç Grubu Şirketleri'nden Koçtaş, İstanbul'un dördüncü mağazasını Edirnekapı'da İstanbulluların hizmetine sundu. Açılış töreninde konuşma yapan Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç, Koçtaş'ın yıl sonuna kadar 4 mağaza daha açarak 2008 yılını 22 mağazayla tamamlayacağını belirtti.

Mustafa Koç, "Edirnekapı mağazası, ev geliştirme perakendeciliği sektörünün lideri olan Koçtaş'ın hızlı büyüme hamlesine en iyi örneklerden birini teşkil ediyor. Koçtaş'ın 2008 yılı toplam yatırım bütçesi 60 milyon dolar civarında olacak. Yıl sonuna kadar İzmir, İstanbul ve diğer illerimizde 4 mağaza daha açmayı planlamaktayız. Bir ilde Koçtaş yatırımının olması, başka yatırımlar için de itici güç oluyor. Sevinerek görüyoruz ki, Koçtaş'ın mağaza açtığı illerde yatırımlar birbirini izliyor" dedi.

Koçtaş, 21 Haziran tarihinde de Trabzon mağazasını hizmete sokarak bir haftada iki mağaza açmış oldu.

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde