Koç: Arınç'ın açıklamaları talihsizlik

Koç: Arınç'ın açıklamaları talihsizlik

Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç, Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı (TBMM) Bülent Arınç'ın açıklamalarıyla ilgili olarak, ''Eğer gazetelere yansıdığı gibi söylendiyse...

Koç: Arınç'ın açıklamaları talihsizlik
16px
24px
25.04.2006 18:55
ABONE OLgoogle

Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç, Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı (TBMM) Bülent Arınç'ın açıklamalarıyla ilgili olarak, 'Eğer gazetelere yansıdığı gibi söylendiyse talihsiz bir açıklama olarak bunu değerlendiriyorum' dedi.
      Mustafa Koç, Koç Holding Olağan Genel Kurul Toplantısı sonrasında gazetecilerin, 'TBMM Başkanı Bülent Arınç'ın laiklikle ilgili çıkışını nasıl değerlendiriyorsunuz?' sorusuna şu yanıtı verdi:
      'Eğer gazetelere yansıdığı gibi söylendiyse talihsiz bir açıklama olarak bunu değerlendiriyorum. Zaten Sayın Şener bugün çıkıp 'laikliğin tanımı Anayasa'da yazılıdır' diye bir açıklamada bulunmuş. Dolayısıyla bunda çok fazla söylenecek bir şey yok. Ama çok önemli bir seneden geçiyoruz. Seneye daha da kritik olacak. Seçimler geliyor. Dolayısıyla suni gündem maddeleri yaratmak doğru olmaz diye düşünüyorum.'

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde