Kadri Şaman hayatını kaybetti

Kadri Şaman hayatını kaybetti

Mersin Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Kadri Şaman hayatını kaybetti

Kadri Şaman hayatını kaybetti
16px
24px
12.06.2008 12:59
ABONE OLgoogle

Mersin'de geçirdiği beyin kanamasının ardından solunum desteği uygulanarak uyutulan Mersin Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) Başkanı Kadri Şaman (59) yaşamını yitirdi.

Evinde 3 gün önce rahatsızlanan ve Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi Sağlık Araştırma ve Uygulama Hastanesi Reanimasyon Ünitesi'nde yaşam savaşı veren MTSO Başkanı Şaman, 2 gün önce sabah saatlerinde fenalaştı. İki kez duran kalbi yeniden çalıştırılarak hayata döndürülen Şaman'ın sağlık durumu dün öğleden sonra kritikleşti. Makineye bağlı durumda bulunan Kadri Şaman, bugün sabah saatlerinde yaşamını yitirdi.

Şaman'ın yaşamını yitirdiği haberi, günlerdir hastanede bekleyen aile fertlerini, yakınlarını ve sevenlerini yasa boğdu. Mersin'in en eski sanayici ailelerinden Şaman Ailesi'nden olan ve kentin ekonomik yaşamının yanısıra sosyal yaşamında da etkinliği ile tanınan 2 kız çocuğu babası Kadri Şaman, yarın düzenlenecek tören sonrası toprağa verilecek.

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde