İşte yayından kaldırılan programlar

İşte yayından kaldırılan programlar

Dizilerde ve sabah programlarında yaprak dökümü başladı. "Arım Balım Peteğim" kalkıyor,

İşte yayından kaldırılan programlar
16px
24px
30.10.2008 13:58
ABONE OLgoogle

Dünyayı saran ekonomik kriz nedeniyle TV yöneticilerinin yapımcılardan yüzde 30 indirim istemesinin ardından ekrana vedalar da başladı. Asi dizisinin yeni bölümlerinin artık yüksek maliyetten ötürü 15 günde bir yayınlanacağı öğrenildi.

Vatan gazetesinin haberine göre, Ayvalık'ta çekilen Yol Arkadaşım dizisinin de aynı nedenden ötürü ilerleyen bölümlerde İstanbul'a taşınacak. Kurtlar Vadisi Pusu'nun ise durumu belirsizliğini koruyor.

Krizin etkisi kadın-eğlence programlarını da vurdu. “Konuşa Konuşa”nın ardından Petek Dinçöz'ün sunduğu “Arım Balım Peteğim”in de Kasım ayı sonunda yayından kaldırılacağı öğrenildi.

Dizi ve programların birer birer kaldırılması oyuncuları da etkiledi. Bunlardan biri de yılların oyuncusu Füsun Erbulak.. 'Yol Arkadaşım' dizisinde Meseret'in annesi Dürüye'yi oynayan Erbulak, kendisine diziden gönderildiğiyle ilgili bir bilgi verilmediğini söyledi. 

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde