Hasan Doğan ortağını da unutmadı

Hasan Doğan ortağını da unutmadı

TFF Başkanlığını adaylığını açıklayan Hasan Doğan, iş ortağını da listeye aldı...İşte Doğan'ın yönetim listesine almayı düşündüğü isimler:

Hasan Doğan ortağını da unutmadı
16px
24px
12.02.2008 16:28
ABONE OLgoogle

Haluk Ulusoy ve yönetiminin kısa sürede seçim günü belirlememesi üzerine mahkemeye giden muhalefetin başvurusu üzerine alınan karar gereği 14-15 Şubat tarihlerinde genel kurul gerçekleşecek.

Ankara Sheraton Otel'deki genel kurula, kulüplerin istediği Hasan Doğan tek aday olarak girecek. Tek başkan adayı ile gerçekleşecek genel kurulda tek de yönetim kurulu listesi olacak.

Adaylığını dün resmen açıklayan Hasan Doğan, neredeyse günün 24 saatini listeyi oluşturmak için harcarken, henüz basına ve kamuoyuna yönetim kurulu üyelerini duyurmadı. Doğan'ın seçim günü bu listeyi Divan Başkanına sunması ve delegelere duyurması bekleniyor.

Genel kurulda oy kullanma hakkına sahip olan 263 delege var. Tek liste olduğu için bu delege sayısının yarıdan 1 fazlasının, yani 132 delegenin genel kurula katılması yeterli olacak ve oturum başlayacak. Böylece seçimin ilk günü olan 14 Şubat'ta TFF'nin yeni başkanı belli olacak.

Öte yandan, edinilen bilgilere göre kesin olmamakla beraber Hasan Doğan'ın yönetim listesine almayı düşündüğü bazı isimler şöyle:

LEVENT KIZIL, METİN KAZANCI, MEHMET BAYKAN, ETHEM SANCAK (Hasan Doğan'ın Star Gazetesi'ndeki ortağı), SERDAR GÜZELAYDIN, LÜTFİ ARIBOĞAN, MEHMET ALİ AYDINLAR, MAHMUT ÖZGENER, SÜHEYL ÖNEN, ZEYNEP SABANCI, SEMA KÜÇÜKSÖZ...

Hürriyet

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde