Hande'nin gerginliğini Hakan Sabancı yumuşattı

Hande'nin gerginliğini Hakan Sabancı yumuşattı

Cannes'dan dönen ve sevgilisi Hakan Sabancı'yla Fransa tatilinin yolunu tutan oyuncu Hande Erçel, muhabirler tarafından görüntülendi. Muhabirlerin sorularından rahatsız olan Hande Erçel, kaçmaya çalışırken devreye Hakan Sabancı girdi, ortamı yumuşattı.

Hande'nin gerginliğini Hakan Sabancı yumuşattı
16px
24px
21.05.2024 13:04Güncelleme: 21.05.2024 13:22
ABONE OLgoogle

Oyuncu Hande Erçel, iki yıldır Arzu Sabancı - Ömer Sabancı çiftinin ortanca oğlu Hakan Sabancı'yla aşk yaşıyor.

Geçtiğimiz gün müstakbel eltisi Nazlı Sabancı ile Lizbon tatilinden dönen Hande Erçel havalimanına gelen muhabirlere tepki göstermişti.

Bu kez 'Söylemezsem Olmaz' muhabirlerine yakalanan Hande Erçel - Hakan Sabancı çiftinden Hande yine daha mesafeli, Hakan ise aksine daha ılımlı görüntülendi.

Hiç durmadan yürümeye devam eden ve oradan bir an önce gitmek isteyen Hande Erçel muhabirlerin sorularını geçiştirirken Hakan Sabancı daha samimi konuştu.

HAKAN MEMNUN HANDE GERGİN

Hande Erçel'i "bir duralım mı?" diyerek durduran ve röportaj vermeye gönüllü olan Hakan Sabancı oldu. Hande Erçel'i tutarak kendisine yaklaştıran Hakan Sabancı, annesi Arzu Sabancı'nın "kaynananız" vurgusuyla adının geçmesinden hoşnut olurken Hande Erçel kaşlarını kaldırıp soruyu duymamazlıktan gelmeyi tercih etti.

İyice gerilen Hande Erçel uzaklaşmaya çalıştı. Hakan Sabancı ise kibarlığını bozmadan "ayağınıza sağlık" dedi. Muhabirler ikiliyi bir kez daha köşeye sıkıştırdı.

Hakan Sabancı'nın bu kez Hande Erçel'e sahip çıkarak, 'Hande için gergin yaıyorsunuz. Değil' dedi.

patronlardunyasi.com

 

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde