Gür yata kat çıktıı

Gür yata kat çıktıı

Ramsey'in sahibi Remzi Gür, bu yıl farklı bir yatta Başbakan'ı ağırlıyor. Geçen yıl tek katlı spor yat 'Fairlane'i kullanan Gür'ün kızının adını verdiği yeni yatı 'Jasmine London', iki katlı ve klasik.

Gür yata kat çıktıı
16px
24px
26.07.2006 14:39
ABONE OLgoogle

Ramsey'in sahibi Remzi Gür, geçen yıl olduğu gibi bu yıl da Başbakan Tayyip Erdoğan'ı yatında ağırlıyor. Ancak Gür'ün yatını değiştirdiği dikkat çekiyor. Gür, geçen yıl 'Huzurlu Yol' anlamına gelen Fairlane adlı yatı kullanıyordu. İşadamı, bu yatı İngiliz bir tekstilciye satarak, yeni bir yat satın aldı. Satılan yat, üstü açık ve spordu. Yenisi ise iki katlı ve klasik.

Denizciliğe ilgi duyuyor
Remzi Gür, yeni aldığı yata, kızı Yasemin'den esinlerek İngilizce 'Jasmine London' adını verdi. Gür, uzun süredir denizciliğe ilgi duyuyor. Remzi Gür'ün, Futbol Federasyonu eski Asbaşkanı Hasan Doğan ile birlikte denizcilik şirketi kurduğu belirtiliyor. Deniz Ticaret Odası kayıtlarında adı Gür-Doğan Deniz Nakliyat olarak geçen şirketin sermayesi, 3 milyon 140 bin YTL.

Erkan Kızılocak/Takvim

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde