Genç sevgilisi için mi boşandı

Genç sevgilisi için mi boşandı

Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, Aylin Kotil Sarıgül'den boşandığını açıkladı

Genç sevgilisi için mi boşandı
16px
24px
06.06.2008 23:31
ABONE OLgoogle

Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül'ün Avukatı Muhittin Alioğlu ve Aylin Kotil Sarıgül'ün avutakı Nail Keçeli tarafından yapılan yazılı açıklamada, Sarıgül çiftinin resmen boşandığı ifade edildi.

Açıklamada, Sarıgül çiftinin bugüne kadar sürdürdükleri evlilik birliğinin devamını doğru bulmadıklarından, evlilik kurumuna olan saygıları ve bu kurumu yıpratmamak için müştereken aldıkları kararla, anlaşarak, ayrılma talebiyle Tuzla Aile Mahkemesi'ne müracaat ettikleri belirtildi.

Mahkemenin ise çiftin boşanmasına karar verdiği belirtilen açıklamada, "Müvekkillerimiz Mustafa Sarıgül ve Aylin Kotil Sarıgül, kamuoyu önünde bilinen saygın kişilikleri ve konumları nedeniyle, bu açıklama ile kamuoyunu bilgilendirme ihtiyacını duymuşlardır" denildi.

YASAK AŞK GEREKÇE GÖSTERİLMİŞTİ

2 çocuk babası olan Mustafa Sarıgül'ün boşanmasına neden olarak ise 24 yaşındaki üniversiteli bir genç kız gösterilmişti. İddialara göre, Başkan Sarıgül ile Bilgi Üniversitesi'nde eğitim gören Eda isimli genç kız bir süreden beri aşk yaşıyordu.

Bu iddialar üzerine Mustafa Sarıgül aynı gün açıklama yapmış ve boşanma iddialarını yalanlamıştı. Eşinden ayrıldığı ve üniversiteli bir kızla "gizli aşk" yaşadığı iddialarına sert tepki gösteren Mustafa Sarıgül, “Eşim Aylin Sarıgül ile boşanmamız söz konusu değildir” demişti.

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde