Gelini de Koç'tan aldı

Gelini de Koç'tan aldı

Koç'un eski CEO'su Bülent Özaydınlı Migros'tan sonra gelini de Koç'tan aldı

Gelini de Koç'tan aldı
16px
24px
17.06.2008 10:44
ABONE OLgoogle

Koç Holding"in, çoğunluk hissesini BC Partners"e sattığı Migros"un küçük hissedarı ve Yönetim Kurulu Başkanı olan Bülend Özaydınlı önceki akşam Koç Holding"de Finansal Analiz Uzmanı olarak görev yapan Demet Velioğlu ile hayatını birleştirdi.

Koç Holding"de çeşitli şirketlerde üst düzey yöneticilik yapıp CEO"luk görevine kadar yükselen ve bu görevi 2002-2007 arasında sürdürüp emekli olan Özaydınlı"nın nikah şahitliğini ise eski patronları yaptı.

Çubuklu 29"daki törende Semahat Arsel ve Rahmi Koç nikah şahidi oldu. 400 davetlinin katıldığı törende nikahı kıyan Beykoz Belediye Başkanı Muharrem Ergül"ün Orhan Veli"den “İstanbul"u Dinliyorum” şiirini okuması alkış topladı.

Koç Holding Onursal Başkanı Rahmi Koç “Dünyanın en güzel yeri İstanbul"da bu iki sevdiğim insanın nikahında olmaktan çok mutluyum. Mutluluklarının ömür boyu sürmesini diliyorum” dedi. Özaydınlı ilk eşini 11 yıl önce kaybetmişti. 

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde