Fener'den Terim'e teklif

Fener'den Terim'e teklif

Sarı-Lacivertli yönetimin Daum'un yerine Milli Takım'ın hocasını getirmek için girişimlerde bulunduğu ortaya çıktı. Süper bir teklifle Fatih Terim'e giden Kanarya'nın tecrübeli teknik adamdan cevap beklediği iddia ediliyor.

Fener'den Terim'e teklif
16px
24px
19.06.2006 00:00
ABONE OLgoogle


Daum'la yollarını ayıran ve yeni hoca arayışlarını sürdüren Fenerbahçe'nin, Milli Takım'ın hocası Fatih Terim'e de teklifte bulunduğu öğrenildi. Fenerbahçeli eski bir yönetici, Fatih Terim'le bu konuda yöneticilerin görüştüğünü ve cazip bir teklif ilettiklerini, Avrupa'da başarı hedefleyen Kanarya'nın Terim'in tecrübelerinden yararlanmak istediğini bildirdi.

DENİZLİ DE ÇALIŞTIRMIŞTI

Fatih Terim'in bu konuda henüz bir karar vermediği ve Fenerbahçe yönetiminin de beklemede olduğu ifade ediliyor. İkinci Başkan Nihat Özdemir'in, Fatih Tekke'nin transferiyle ilgili açıklama yaparken, "Fatih Terim" diye konuşması herkes tarafından dil sürçmesi olarak algılanmıştı. F.Bahçe daha önce G.Saraylı Mustafa Denizli'yle de şampiyonluk yaşamıştı.

Bugün

 

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde