Evlilik ne zaman?

Evlilik ne zaman?

YAPI KREDİ BANKASI LE KOÇBANK'IN EVLİLİK TARİHİ BELLİ OLDU. İŞTE NİKAH TARİHİ...

Evlilik ne zaman?
16px
24px
22.08.2006 15:46
ABONE OLgoogle

Yapı ve Kredi Bankası'nın, Koçbank'ın tüzel kişiliğinin sona erdirilerek tüm hak ve yükümlülükleriyle birlikte devralınmasını onaylayacağı genel kurul toplantısının 21 Eylül'de yapılacağı açıklandı.

Yapı ve Kredi Bankası'ndan yapılan açıklamada, bugün yapılan yönetim kurulu toplantısında Koçbank'ın tüzel kişiliğinin sona erdirilerek tüm hak ve alacaklarıyla birlikte devralınmasına ilişkin olağanüstü genel kurul toplantısının 21 Eylül Perşembe günü saat 15:00'te yapı Kredi Plaza'da yapılmasına karar verildiği bildirildi. Olağanüstü toplantının gündemi de açıklandı.

Buna göre toplantıda Koçbank'ın yapı ve Kredi Bankası'na devri için esas alınan 30 Nisan 2006 tarihli bağımsız denetimden geçmiş mali tablolar görüşülerek onaya sunulacak. Ayrıca iki bankanın birleştirilmesi onaylanacak. Koçbank ve Yapı Kredi Bankası arasında imzalanan birleşme sözleşmesinin de görüşülerek onaya sunulacağı toplantıda, Yapı ve Kredi Bankası7nın 2004 yılı olağan genel kurul toplantısında alınan karar gereğince iki yönetim kurul üyesi hakkında açılması kararlaştırılan davalardan feragat edilmesi de gündeme gelecek.
 

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde