En seksi kadın Scarlett Johansson

En seksi kadın Scarlett Johansson

Uluslararası erkek magazin dergisi FHM, sinema yıldızı Scarlett Johansson’u ‘Dünyanın En Seksi Kadını’ ilan etti. Listede geçen yılın birincisi Angelina Jolie bu yıl ikinci, Jessica Alba üçüncü oldu.

En seksi kadın Scarlett Johansson
16px
24px
28.03.2006 19:09
ABONE OLgoogle

FHM okurları arasında her yıl yapılan geleneksel ankette dünyadan 100 güzel kadın okur oylarıyla sıralandı. Listede geçen yılın birincisi Angelina Jolie bu yıl ikinci, Jessica Alba üçüncü oldu. Alba’yı Jessica Simpson, Keira Knightley, Halle Berry, Maria Sharapova, Carmen Electra ve Teri Hatcher izledi. Geçen yılki ankette Scarlett Johansson dokuzuncu olmuştu.

21 yaşındaki New York doğumlu ve Danimarka kökenli Johansson, Robert Redford’un The Horse Whisperer filmi ile tanındı. 2003’te Bill Murray ile “Lost in Translation”da oynayan Johansson, Hollandalı ressam Vermeer’in tablosuna konu olan “İnci Küpeli Kız” rolü ile ününü yaydı.

2005’te bilim kurgu filmi The Island’da oynayan Johansson, filmin bir sahnesi için kendisine verilen iç çamaşırını beğenmeyip yönetmen Michael Bay’e “Bu ucuz şeyi giymek istemiyorum, bunu giymeden sahneyi çekemez miyiz ?” diye sorarak Hollywood tarihine geçti. Aile fimli çekmek isteyen Bay ise Johansson’a yeni çamaşır getirtmişti.

Scarlett, adını ‘Rüzgar Gibi Geçti’ filminin yıldızı Scarlett O’Hara’dan aldığını söylüyor.

Johansson son olarak Vanity Fair dergisinin Hollywood özel sayısının kapağında Keira Knightley ile ‘nü’ poz vererek adından söz ettirdi.

2006 YILININ İLK 10’U (2005’TEKİ SIRALARI)
1. Scarlett Johansson (9)
2. Angelina Jolie (1)
3. Jessica Alba (22)
4. Jessica Simpson (16)
5. Keira Knightley (11)
6. Halle Berry (5)
7. Jenny McCarthy (54)
8. Maria Sharapova (19)
9. Carmen Electra (18)
10. Teri Hatcher (7)

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde