Elizabeth Hurley kına gecesi için Bombay'da

Elizabeth Hurley kına gecesi için Bombay'da

İngiliz model Elizabeth Hurley ile Hindistanlı işadamı Arun Nayar, düğün için Hindistan'a geldi.

Elizabeth Hurley kına gecesi için Bombay'da
16px
24px
05.03.2007 16:48
ABONE OLgoogle

İngiltere'de geçen günlerde evlenen dünyaca ünlü İngiliz model - aktris Elizabeth Hurley ile Hindistanlı işadamı Arun Nayar, düğünün ikinci bölümünün yapılacağı Hindistan'a geldi. Geçen cuma günü evlenen Hurley iel Nayar çifti daha sonra İngiltere'nin Gloucestershire kentindeki Sudeley Kalesi'nde yaklaşık 200 özel davetlinin katıldığı bir düğün töreni düzenlemişlerdi. İlk bölümü İngiltere'de yapılan düğünün ikinci bölümü Hindistan'ın Rajastan Eyaleti'nin Jodhpur kentindeki Umaid Bhavan Sarayı'nda yapılacak.

Düğünlerinin Hindistan ayağı için önce Bombay'a gelen çift burada bir aile dostunun düzenlediği, Hintlilerin bir çeşit kına gecesi olan ve geline Hint safranının sürüldüğü törene katılacak. Hurley ile Nayar çifti daha sonra buradan düğünün Hindistan ayağının yapılacağı Rajastan Eyaleti'nin Jodhpur kentine geçecek.

7 Mart'ta başlaması beklenen Jodhpur'daki kutlamalar 8 Mart'taki Hint geleneklerine göre yapılacak olan düğünle devam edip 10 Mart'ta son bulacak. Davetlilerden Hint geleneklerine göre erkeklerin kurta ve kadınların sari giymelerinin istendiği ve düğünde de kadınların ellerine ve ayaklarına kına yakılacağı alınan bilgiler arasında. Jodhpur'daki 3 günlük düğün kutlamaları sıkı güvenlik altında yapılacak.

Bombay/Cihan

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde