Dursun Özbek Koç'a çok sert çıktı: Bu şehir eşkıyası...

Dursun Özbek Koç'a çok sert çıktı: Bu şehir eşkıyası...

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Ali Koç'un dün gece stadyuma yöneticileriyle birlikte girmesiyle ilgili dikkat çeken bir iddia ortaya attı. Özbek, "Ali Koç, 70-80 tane adamıyla, ki içlerinde 4'ü silahlı. Bu ayıptır. Eşkıyalıktır. Şehir eşkıyası diye tabir ettiğimiz şey bu. Öteye götürüyorum, bu terörizmdir." dedi.

Dursun Özbek Koç'a çok sert çıktı: Bu şehir eşkıyası...
16px
24px
20.05.2024 16:57Güncelleme: 20.05.2024 16:57
ABONE OLgoogle

Süper Lig'de dün oynanan Galatasaray-Fenerbahçe maçının yankıları devam ediyor. Galatasaray zaferinin ardından Rams Park’a gelen ve sahaya giren Ali Koç sarı-kırmızılı yöneticilerle gerginlik yaşamış sonrasında ise Dursun Özbek'ten kendisine tepki gelmişti.

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, bazı kongre üyeleriyle bir araya geldi ve konuya ilişkin açıklamalarda bulundu.

"SEÇİMİN ARTIK ÖNEMİ YOK!"

"Seçimin artık önemi kalmamıştır. Ya ben seçilirim ya Süheyl Batum seçilir, ikimiz de Galatasaraylıyız. Topyekün mücadele, her şeyin önüne geçmiştir. Bütün camialara, bütün Türkiye'ye şunu göstermeliyiz; Ali Koç'un sadece seçim derdinde olduğunu göstermeliyiz. Kim seçilirse seçilsin Galatasaray sevgisiyle hareket edeceğinden hiç şüphem yok."

"ALİ KOÇ, 70-80 TANE ADAMIYLA, Kİ İÇLERİNDE 4'Ü SİLAHLI"

"Beraber stadyumdan ayrıldık. 2 saat sonra yolda haber aldım, geri döndüm. Ali Koç, 70-80 tane adamıyla, ki içlerinde 4'ü silahlı. Bu ayıptır. Eşkıyalıktır. Şehir eşkıyası diye tabir ettiğimiz şey bu. Öteye götürüyorum, bu terörizmdir. Terörist ne yapıyor, benzer şekilde silahlı adamlarını topluyor, geliyor, bir yeri basıyor, kurşunluyor."

"BENİM CESEDİMİ ÇİĞNEMEDEN ORADAN İÇERİYE ADIM ATAMAZDI"

"Orada olmamam belki de olayları belli bir seviyede, daha üst boyuta geçmesini engellemiştir. Orada olsaydım, benim cesedimi çiğnemeden oradan içeriye adım atamazdı."

patronlardunyasi.com

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde