Dünya WiFi gününe özel Türk Telekom’un 81 ildeki WiFi noktaları ücretsiz

Dünya WiFi gününe özel Türk Telekom’un 81 ildeki WiFi noktaları ücretsiz

Türk Telekom, 20 Haziran Dünya WiFi günü özelinde 81 ildeki WiFi noktalarını kullanıcılarına ücretsiz sunuyor.

Dünya WiFi gününe özel Türk Telekom’un 81 ildeki WiFi noktaları ücretsiz
16px
24px
20.06.2024 15:35Güncelleme: 20.06.2024 15:38
ABONE OLgoogle

Türk Telekom, insan odaklı yaklaşımı ve herkes için erişilebilir iletişim vizyonuyla 81 ilde WiFi hizmeti veriyor. Türk Telekom, dünyanın en yoğun havalimanlarından İstanbul Havalimanı ile kültür ve sanatın kalbi Atatürk Kültür Merkezi (AKM) başta olmak üzere stadyumlarda, kütüphanelerde, ören yerlerinde, müzelerde, restoranlarda, marinalarda, uçak içlerinde, otobüs-feribot gibi toplu taşıma alanlarında ve binlerce noktada WiFi internet deneyimi sağlıyor. Türk Telekom ayrıca 20 Haziran Dünya WiFi günü özelinde 81 ildeki WiFi noktalarını kullanıcılarına ücretsiz sunuyor.

"TÜRKİYE'NİN DİJİTAL DÖNÜŞÜMÜNE ÖNCÜLÜK EDİYORUZ"

Türk Telekom Pazarlama ve Müşteri Deneyimi Genel Müdür Yardımcısı Zeynep Özden, “Ülkemizin 81 ilinde binlerce noktada güçlü altyapımız ve WiFi alanındaki tecrübemiz ile hayatı kolaylaştırıyoruz. Yenilikçi dijital servislerimiz ve yerli teknoloji girişimlerine yönelik adımlarımızla Türkiye’nin dijital dönüşümüne öncülük ediyoruz. Bu kapsamda 81 ili uçtan uca fiber internet ile donatıyor, kullanıcılarımızı WiFi hizmetlerimizle buluşturuyoruz” dedi.

patronlardunyasi.com

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde