Devlet Bahçeli grup toplantısında rahatsızlandı

Devlet Bahçeli grup toplantısında rahatsızlandı

Tansiyon rahatsızlığı nedeniyle bugün partisinin grup toplantısına geç gelen MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, konuşma yaptığı esnada rahatsızlandı.

Devlet Bahçeli grup toplantısında rahatsızlandı
16px
24px
25.06.2024 12:10Güncelleme: 25.06.2024 12:27
ABONE OLgoogle

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, tansiyon rahatsızlığı nedeniyle bugün partisinin grup toplantısına gecikti. Ayakta değil oturarak konuşan Bahçeli'nin prompter kullanmaması da dikkat çekti. Toplantıda Bahçeli rahatsızlandı. Bahçeli'nin rahatsızlanmasının ardından basın mensupları dışarı çıkartıldı.

Bahçeli, partisinin grup toplantısına tansiyon rahatsızlığı sebebiyle geç geldi. Konuşmasını ayakta değil oturarak yapan Bahçeli, prompter da kullanmadı.

Konuşma bittikten sonra bir süre yerinden kalkamayan Bahçeli'nin yürümesine beraberindeki parti yöneticileri yardımcı oldu.

Salon çıkışında bekleyen gazeteciler Bahçeli'den uzak bir noktaya çekilen şeridin arkasına alındı. MHP Ankara İl Başkanı Alparslan Doğan, şeridin arkasında bekleyen gazetecilere “Dışarı dışarı, gidin gidin” diye bağırdı. Gazetecilerin tepkisi üzerine Doğan, gazetecilerin yanından uzaklaştı.

Genel Başkan Yardımcısı İzzet Ulvi Yönter, gazetecilerin yanına gelerek anlayışlı olmalarını istedi, hava sıcak olduğu için Bahçeli’nin çay içerek sohbet edeceğini söyledi.

 

patronlardunyasi.com

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde